Wielkość doniczek?

uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 34 / / 0

Dzieciol von Rastuch pisze:
.... zauwazylem, ze moja mama do sadzonek np. pomidorow stosowala te kartonowe rolki, wnetrza papieru toaletowego...
mam prośbę ! :

jak siądziecie potem z kumplami na schodach aby zajarac te krzaki to nie zapomnij im powiedziec że ukorzeniały sie w "rolkach od papieru toaletowego"
  • 18 / / 0

Kwadratowe , najlepiej średnie z początku a pożniej przesadzić do wiekszych. A najlepsze takie które przepuszczaja korzenie. Metrowy coś na ten temat wie i powie wam na youtube ;)

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Pinkas: Stawiamy na medycynę stylu życia

Z ministrem Jarosławem Pinkasem, głównym inspektorem sanitarnym, rozmawia Katarzyna Pinkosz
  • 19 / / 0

Trochę odświeżyłeś - - Generalnie na automaty wystarczy pięciolitrowa (np. po wodzie 5l). Warto inwestować w doniczki aero ponieważ korzenie się lepiej rozwijają.
  • 152 / / 0

Na auto polecam dawać 6 l Zreszta widac duża roznice wiem sprawdzone ;-)
  • 63 / 1 / 0

jamera pisze:
Trochę odświeżyłeś - - Generalnie na automaty wystarczy pięciolitrowa (np. po wodzie 5l). Warto inwestować w doniczki aero ponieważ korzenie się lepiej rozwijają.
W wypadku doniczek po wodzie 5l należy pamiętać, żeby je okleić nieprzepuiszczalnym światło materiałem, aby nie zniszczyć korzeni!
  • 152 / / 0

Co do korzeni to różnie bywa... czasem niszczy a czasem sie nic nie dzieje w trawie czesto im to nie przeszkadza :-)
  • 16 / / 0

witam
najlepiej jest pod auto wykpac dolek i wrzucic w donicy z duza iloscia dziurek na dnie niezaleznie czy jest to butelka po wodzie 5L czy donica do auto daje 7L i jest calkiem spoko trzeba tez pamietac o nawozach najlepiej naturalnych ....

pozdrawiam
  • 22 / 1 / 0

to też zależy od wielkości roślinki auto, bo tych ostatnimi czasy jest ich mnóstwo, takie klasyczne jak LR#2 i inne podobnej wielkości wystarczy 3l doniczka
  • 71 / 1 / 0

Auto optymalnie 7/11l nawet z przewagą 11l jeśli out.
  • 418 / 20 / 0

Automat to minimum 10litrów. Szkoda wsadzić jeśli jest mniej. Out to przynajmniej 35litrów.
Maxi gom w 13litrach dal 110g. Produktywne autosy ;]
Wróć do „Indoor, czyli w domu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata