Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 4116 • Strona 412 z 412
  • 2780 / 39 / 0
19 czerwca 2025Macabra pisze:
Bral ktos wenle z bupropionem? Jak dziala taki mix?
Działało w porządku - wenla dawała spokój i mniej dołów, bupropion dorzucał energię, motywację, lepsze myślenie.
Czułem się bardziej „do życia”, mniej ospały, bardziej konkretny. Czasem pobudliwość, lekkie napięcie, ale do ogarnięcia.

Dobre combo, jeśli serotonina to za mało, a dopamina leży.
  • 4 / / 0
Biorę od 3 tygodni - kiedy znikną poty nocne?
  • 162 / 28 / 0
@dirtybitch, czy poza nią coś jeszcze bierzesz?
  • 1631 / 261 / 0
@dirtybitch możliwe że on nie znikną, ja nie mam tego problemu przy żadnej dawce wenlafaksyny, ale dużo widziałem postów na forach gdzie ludzie skarżą się na ten problem.
  • 4 / / 0
14 lipca 2025Hanalena pisze:
@dirtybitch, czy poza nią coś jeszcze bierzesz?
nie, tylko wenle, nawet nie chcę myśleć co będzie jak upały wrócą 😅
  • 1631 / 261 / 0
Biorę 375 mg plus inne leki na głowę, od niedawna jest tak że budzę się jak zwykle o 5-6 ale jestem kurewsko śpiący i nie kontaktuję, zasypiam na siedząco ale po przebudzeniu wcale nie jest lepiej. Na noc biorę 300 mg trazodonu od dawna, nie wiem czy to jego wina, wydaje mi się że to po prostu nadmiar serotoniny, w dzień się rozkręcam ale chce się mniej jednak zwłaszcza pracować. Spróbuję wziąć dzisiaj 150 tylko trazodonu na próbę. Jeśli to nie zrobi różnicy obniżę wenlę do 300, myślę że ilość serotoniny szybko zacznie spadać. To musi pomóc bo nie zamierzam zmieniać leków znowu.
ODPOWIEDZ
Posty: 4116 • Strona 412 z 412
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat

Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.

[img]
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"

Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.

[img]
Właściciele sklepów z marihuaną pozywają stan. Urzędnicy pomylili się przyznając im licencję

Grupa kilkunastu punktów sprzedaży marihuany w Nowym Jorku wniosła w piątek pozew przeciwko stanowi. Właściciele domagają się uznania, że lokalizacje ich sklepów są zgodne z prawem pomimo błędu urzędników, którzy przyznali, że przez lata źle interpretowali przepisy dotyczące minimalnej odległości od szkół. Sprawa trafiła do stanowego sądu najwyższego w Albany.