To wcale nie konopie, mamo !

Moderator: Konopia

Posty: 24 Strona 2 z 3

 

Rejestracja: 2008
  • 4 / / 0


freakz - dla sprostowania. mimo, że moją szklarnię nadzoruje matka, to "CHŁOPCEM" nazywac mnie juz nie mozna, ale masz racje. to moja pierwsza uprawa.

 

Rejestracja: 2006
  • 217 / / 0


sprubuj zdobyc nasiona odmiany "duck foot" czy jakos tak - liscie ma zgoła odmienne od normalnej "marichuanowej" ikony

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Po raz czwarty nie udało się rozpocząć procesu szóstki przemytników

Z powodu choroby jednego z obrońców nie udało się rozpocząć procesu w sprawie przemytu kokainy z Ekwadoru i Brazylii.

 

Rejestracja: 2005
  • 1809 / 3 / 0


Duckfoot (Ducksfoot albo Duckfoots - nie pamietam mam zajazd w chuj)

Ale to Ci w szklarni nie dojdzie. Byś musiał dać w doniczki (im większe tym lepsze przynajmniej 10 litrów) i później (mam na mysli październik jak w szklarnii bedzie za zimno i za wilgotno) przestawić do chaty do pomieszczenia przy jakimś większym oknie.
No a najlepiej do boxa.

 

1/2

Rejestracja: 2007
  • 21 / / 0


polecam lr2 - mamuśka na pewno się nie kapnie po tej odmianie ;)

 

Rejestracja: 2006
  • 910 / 2 / 0


Dziś rano jak spałem przychodzi do mojego pokoju rano mama, budzi mnie, że wychodzi i mówi: "uchyle Ci okno" i otwiera go (by było wieczorem przezemnie uchylone), patrzy sie na parapet i sie pyta co tu rośnie, ja nie odpowadałem udawając, że śpie, a mama po chwili powiedziała: "a! to świnstwo!" i se poszła. %-D

 

Rejestracja: 2006
  • 910 / 2 / 0


mojemu komplowi ojciec wyrwał 4 samice... poleciłem mu ażeby zrobił z tego makumbe, jak myślicie będą na tych roślinach jakieś kwiaty z żywicą (nie widzałem tych roślin) nie wiem kiedy zaczynają kwitnąć...

 

Rejestracja: 2007
  • 153 / / 0


mnie mamuśka wywaliła z balkonu z moimi ślicznotkami kiedy miały 40 cm ; / powiedziała że Ona nie ma nic przeciwko, ale jak ktoś to zauważy i będzie "społeczniakiem" (tak powiedziała ^^) to zakapuje będziemy mieli przechlapane.
Przeniosłem na pola, jakieś 4 km od miejsca zameldowania, i chociaż na początku osłabły, jedna zdechła po gradobiciu, to mam 5 krzaków na oucie. Jednego ostatnio sciąłem, bo facet był i doszedł jakoś strasznie wcześnie (lowryder? pestki z OP, więc kto wie), jedna napewno laska, inne nie pokazują jeszcze jajek ani cipek.

Duckfoot za długo dochodzi jak na polskie warunki. Chyba że wsadzić w lutym pod lampę, w kwietniu do szklarni, powinien dać rade)

CIPKA :cheesy:
Rejestracja: 2007
  • 75 / / 0


duckfoot dobre palonko mialem raz
Rejestracja: 2007
  • 461 / / 0


Daruj sobie nabijanie postów w odkopanych tematach :wall: . Skąd miałeś duckfoot, skoro odmiana już nie występuje :nuts: ?
Rejestracja: 2010
  • 397 / / 0


Dostałem zgodę na posadzenie 2 krzaków po folią koło... pomidorów. Jeden lowryder #2 i jeden cud z outdoor mix. Jak z zapachami będzie? Czy inne rośliny, warzywa nie 'prześmierdną" zapachem mj? Folia około 2x10x1.5m (tak wiem, outdoor mix będzie większy niż wysokość folii, więc trochę wygnę go). Neutralizatory zapachu? Folia jest otwarta przez cały dzień więc przepływ powietrza jest, w nocy zawsze zamknięta.
Posty: 24 Strona 2 z 3
Wróć do „Uprawa w szklarni lub pod osłonami”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość