Póki co sytuacja wygląda tak iż, mam na podorędziu panelik CREE 35W, do tego niewielka szafeczka ok 30x40x60 (martwi mnie trochę wysokość? Bedzie leciał solidny trening, zastanawiam się czy zamontować też siatke na SCROG chociaż przy automacie to chyba nie ma wiele sensu) i dwa radiatory z peceta na wentylację. Jeszcze nie wiem, czy ustawić dwa na out i jeden pasywny in, czy może po jednym radiatorku na wlot i wylot. Z takich technicznych spraw, to boxa musze jeszcze doszczelnić + drzwiczki obić czymś białym, ogarnąć termometr i sprawdzić jakie mam ph wody w kranie.
Jeśli chodzi o roślinkę to chciałem sprawdzić coś ciekawszego niż AK i wybrałem automatycznego arbuza z royal queen seeds.
Uwielbiam ten owoc, ciekawy jestem, czy faktycznie będzie się dało wyczuć jego aromat w finalnym produkcie :)
Z nawozów mam przygotowany póki co klasyczny biohumus. Polecacie coś jeszcze na weg?
Polecam użyć doniczek materiałowych, lub air potów 10 L. Ziemia z perlitem koniecznie.
Biohumus jest niezły na wegetację, choć w tym sezonie używałem "dedykowanych" i rezultaty były bardzo dobre. Na kwitnienie BioBizz Bio Bloom + Big Bud (advanced nutricients). Do tego AC Nirvana jako suplement diety. Od czasu do czasu także wapń + magnez + siarka (dolomit + siarczan magnezu) i wszystko było mega zdrowe i pełne wigoru.
[ external image ]
[ external image ]
Czwarty dzień, tak to wygląda. Co ile robić update, co tydzień?
Musisz ją przesadzić tak, żeby jak najmniej to odczuła, czyli mega ostrożnie. Ja bym próbował nacinać tak, żeby przypadkiem nie uszkodzić korzonka, który chyba nie powinien być jeszcze długi.
W docelowej ziemi zrób odcisk tego kubka, żeby pasowało idealnie. Jeśli kupisz mikoryzę, to podsyp zalecaną dawką.
Jak dla mnie im więcej fotek, tym lepiej.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kpp_sejny.jpg)
Nie mógł pogodzić się z rozstaniem, rozsypał "biały proszek" na dachu auta byłej partnerki
36-latek dobijał się w gminie Giby (Podlaskie) do drzwi swojej byłej partnerki. Awanturował się i krzyczał, a na koniec rozsypał na dachu jej samochodu amfetaminę. Został zatrzymany przez policję. Był tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/metaukropol.jpg)
CBŚP i ukraińska Służba Bezpieczeństwa rozbiły grupę przestępczą produkującą metamfetaminę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Zarządu w Poznaniu, we współpracy z jednostką śledczą Służby Bezpieczeństwa Ukrainy z obwodu zaporoskiego, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz prokuratury ukraińskiej, przeprowadzili skoordynowaną operację wymierzoną w zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się nielegalnym wywozem z Polski do Ukrainy leków zawierających pseudoefedrynę, które następnie były wykorzystywane do produkcji metamfetaminy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/1a12346x60.jpg)
W sieci znaleźli ogłoszenia, zatrzymali 22-latka. Po raz kolejny za narkotyki
Policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna miał docierać do klientów w sieci i oferować im sprzedaż marihuany i 4CMC. W przeszłości był już zatrzymywany w związku z podobną sprawą.