Wasze przepisy na najlepszy metkat

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1157 / 12 / 0

Duzo czytalem o metkacie. Na poczatku robilem wg. przepisu: rozgniecione tabletki sudafedu wymieszane z KMNO4 zalewalem niecalymi 2,5 ml octu. Mieszalem az roztwor zrobi sie cieply i nabierze woni marcepanu. Nastepnie dolewalem okolo 15ml wody, potem jeszcze 5 ml. Mieszalem jeszcze chwile po dodaniu wody. Zostawialem do przereagowania na godzine. Roztworu nie dawalem do lodowki.

Obecnie jesli robie to tak: rozgniecione tabletki sudafedu z KMNO4 zalewam 2 ml octu. Mieszam az roztwor nabierze woni marcepanu, zrobi sie lekko cieply i dolewam wody (roznie, 10-20 ml). Roztwor wstawiam na godzine do lodowki po czym filtruje.

Mam pare pytan:

1. Niektorzy pisza, ze jesli roztwor zrobi sie cieply czesc metkatu "ucieka". Jak to z tym jest?

2. Czy roztwor nalezy wstawiac do lodowki?

3. Niektorzy pisza, ze od razu dolewaja do roztworu wody (zaraz po dodaniu octu). Robi to jakas roznice?

Napiszcie Wasze najlepsze przepisy na metkat, jak robicie szatana :-) .

• 577 / 1 / 0

chujowy masz przepisz przyjacielu :-)
1. do małej ilości wrzącej wody w naczyniu wrzucasz tablety i je mieszasz aż się rozpuszczą. Jak się rozpuszczą można przefiltrować masę tabletkową, ale nie trzeba.
2. dolewasz 2.5ml octu i do lodówki/zamrażalnika
3. do małej ilości wrzącej wody wrzucasz 250mg nadmanganianu potasu (2.5 tabletki - można wcześniej rozgnieść) i jak się rozpuści do lodówki/zamrażalnika
4. jak się ochłodzi dość dobrze to wlewasz nadmanganian do roztworu pseudo i octu, zamieszaj lekko i do lodówki (już nie do zamrażalnika)
5. jak opadnie na dno uboczny produkt reakcji to masz na wierzchu metkat, można go zlać z wierzchu i resztę przefiltrować przez strzykawkę czy filtry jakieś. jesli pijesz możesz dolac zimnej wody jak reakcja już zajdzie (przedtem nie dolewaj!) aby łatwiej było przefiltrować (więcej zlejesz zwyczajnie z wierzchu) i mniejsze straty były przy filtracji

I to tyle. Trwa to dłużej niż w tym przepisie który podałeś, ale jest lepszy towar. Można też odpuścić sobie chłodzenie, będzie dużo szybciej za cenę niewielkiej straty jakości :-)

Sprinterka skazana na 8,5 roku za przewożenie 50 kg narkotyków. Wyrok zaskoczył nawet prokuratora

27-letnia brązowa medalistka mistrzostw Europy juniorów w biegu na 400 m w 2011 roku została w czerwcu złapana przez niemiecką policję, gdy w samochodzie przewoziła 50 kg narkotyków.

• 1868 / 49 / 0

j/w ;]

• 285 / / 0

małej ilości wrzącej wody - tzn ile?
no i jak długo chłodzić z tej zamrażarce?

• 533 / 6 / 0

Ja używam 20ml do rozpuszczenia tabletek i ok 15 do nadmanganianiu.

• 5 / / 0

EOT
Ostatnio zmieniony 10 października 2008 przez kodein, łącznie zmieniany 3 razy.

• 1868 / 49 / 0

Chodzi o to że za długo w zamrażalniku trzymałeś, i reakcja wcale nie zaszła. Trzeba było podgrzać ręką od dołu i moment by zaczęły bąbelki sie robić. Ja to tylko schłAdzam te roztwory 2, mieszam je i do lodówki. 2h postoi to jest taki wykurwisty że wykurwistośc kurwa. Ja pierdole znów ciśnienia se najebałem, nie wchodze na te forum %-D

s

• 168 / / 0

a czy tak przygotowany (jak opis powyzej) methcat nadaje sie do IV? jak go przygotowac do IV?

Użytkownik zbanowany
  • 1215 / 6 / 0

Jak najbardziej. Masz cały opis. Tylko tego co przefiltrujesz nie wypijasz a zaciągasz do pompki.
Dalej chyba wiesz co robić ;]

• 1868 / 49 / 0

Nono, normalnie. Tylko użyj przegotowanej wody bo z kranu to bym nie walił, chociaż waliłem ;]
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata