Waporyzator - waporyzacja marihuany.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 801 Strona 59 z 81
Rejestracja: 2015
  • 89 / 19 / 0


Co ciekawe, waporyzacja w moim przypadku mega zmniejsza chęć do palenia papierosów/tytoniu wszelakiego.
Po paleniu z vapa papieros smakuje okropnie, siada na płuca i z kilku dziennie zjechałem do dwóch i myślę że w dalszej perspektywie pomoże mi to rzucić całkowicie.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Siema
A ja z czystym sumieniem mogę polecić właśnie przenośnie vapo z aliexpress mianowicie
Ald amaze wow, razem z partnerką od pół roku wwporyzujemy z niego. Efekty super substancje smoliste ograniczone do minimum ( pow. 205st widać jak osadzają się na filtrze) para lekka nie gryząca, zakres temperatur bardzo duży z dokładnością do 1 st. Komora podgrzewania ceramiczna a obudowa vapo metalowa. Jedynie ustnik z plastiku, ale nagrzewa się znikomo i są w nim zastosowane filtry metalowe przez które para wydostaje się z ustnika. Bateria na 6 sesji po 2.5 minuty.
Wykonanie i estetyka na najwyższym poziomie. W Polsce mało opinii na jego temat. Każdy myśli że co chińskie jest słabej jakości, w tym wypadku się nie zgodzę bo sprzęt jest naprawdę porządny. 2 tygodnie temu zastosowałem chłodzenie wodne ( coś Ala faja) gdy vapuje w domu, przez co gorące powietrze nie wysusza gardła, a para jest chłodna i jeszcze bardziej delikatna. Ekonomia zużycia materiału jest oczywiśta a efekt bardzo zadowalający.
Sitka filtry i ustnik oraz kartidz co jakiś czas czyszczę alkoholem izopropylowym.
Ponadto brak zamuly i kapcia o poranku, zresztą dziury w głowie już nie są takie dużo jak przy tradycyjnym paleniu . Jeśli używać konopi to tylko poprzez vapo albo w formie masełka :D
Pozdrawiam

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Laburzyści chcą legalizacji wszystkich narkotyków

'Wojna z narkotykami finansuje gangi, podsyca przestępczość, zapewnia dzieciom łatwy dostęp do narkotyków w mediach społecznościowych i kryminalizuje młodych mężczyzn z klasy robotniczej' - ocenił laburzysta David Lammy wskazując, że jego partia doprowadzi do pełnej legalizacji wszystkich środków odurzających, włączając w to kokainę i heroinę.
Rejestracja: 2016
  • 678 / 55 / 0


jaki polecicie "najlepszy z najtańszych" vaper do:

suszu, koncetratów i olejków ? 3 w 1

ten będzie ok ?

https://www.vapefully.com/pl/produkt/x- ... vaporizer/

Ja pierwsze wapowanie zaliczam do nie udanych, musiałem używać 2-3 razy więcej suszu użyć aby być zadowolonym

byłą to taka najtańsza bańka z metalowym miejscem na susz z allegro za 80 zł. więc pewnie dlatego się zraziłem. Przeczytałem wątek i do dobrego wapo trzeba użyć mniej suszu i efekt jest lepszy i dłuższy niż po spaleniu.

Ciekawe ciekawe
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 724 / 0


Ja raz paliłem z waporyzatora i zdecydowanie wole klasyczne :bongo: czy :skret: .
Ale czasem taka odskocznia jest fajna. :pacman:
Rejestracja: 2011
  • 1380 / 132 / 0


@eiffel65 ja mam tego x-maxa, przy paleniu raz/dwa w tygodniu nabicie z 0.25 wystarcza mi na dwie sesję po 5 minut (pierwsza 180, druga 210+). Łącznie całe nabicie przekłada się na jakieś 3 godziny fazy bez konieczności dopalania. Z koncentratami/haszem także daje rade, przy czym z tym pierwszym radzę uważać, bo można mocno się przejechać dając za dużo %-D
Rejestracja: 2016
  • 678 / 55 / 0


@up ile to jest za dużo tego koncentratu ?
Rejestracja: 2019
  • 4 / / 0


Vapek to fajna odskocznia, przy pierszym razie było mega, wróciły wspomnienia ze stanu z początków tradycyjnego palenia, jednak po kilku razach wszystko wróciło do normy. Osobiście przy wapku brakuje mi tego gęstego dymu, ale przede wszystkim z vapka jest dużo zdrowiej...
Rejestracja: 2011
  • 1380 / 132 / 0


18 stycznia 2019eiffel65 pisze:
@up ile to jest za dużo tego koncentratu ?
Wszystko zależy ile ekstraktu spalałeś w 'zwykłym' bongu. Odejmij jakieś 30% gramatury i będzie idealnie. Mnie jakieś 0.1 waxu, który ma ~~80% THC robi aż za dobrze, z tym, że palę wapuję raz na tydzień. ;-)
Rejestracja: 2018
  • 21 / 2 / 0


15 stycznia 2019barste pisze:
Co ciekawe, waporyzacja w moim przypadku mega zmniejsza chęć do palenia papierosów/tytoniu wszelakiego.
Po paleniu z vapa papieros smakuje okropnie, siada na płuca i z kilku dziennie zjechałem do dwóch i myślę że w dalszej perspektywie pomoże mi to rzucić całkowicie.
ja fenixa mini kupiłem pod koniec października a fajeczki rzuciłem 11go listopada i mam 450 zł w kieszeni no chyba że kręcone fajki to 280 zł :D
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0


Hej. Kupiłem sobie FlowerMate Aura.
Albo robię coś źle, albo działa to słabiej niż zwykłe palenie. Czy ktoś mógłby odpowiedzieć mi na pytania:

1. Czy musi występować para...? Ja nie miałem żadnego dymy podczas waporyzacji. Temperatura 200-210 stopni.
2. Ja długo waporyzować i wciągać susz? Ile nabijacie na jeden raz? Oczywiście ilość jest indywidualną kwestią, ale może za mało dałem? Mam jednak wrażenie, że połowa ilości którą waporyzowałem, dałaby mi 2 porządne banie w paleniu.

Zaciąłem się powoli i długo.
Dzięki i pozdrawiam
Posty: 801 Strona 59 z 81
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość