Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
Threshold ~10mg
https://www.youtube.com/watch?v=jl9_mWvCmi
https://www.youtube.com/watch?v=jl9_mWvCmi
It's not going to be fun.
Jako dysocjant ma umiarkowaną siłę działania w przedziale od 30-60 mg większy dawek nie testowałem ponieważ nie miało by to sensu. Moc nie rośnie z ilością co bardzo mnie zdziwiło.
Nie wiem jak by ktoś walnął 100mg na raz efekty nie były by zaskakująco mocniejsze od 50 a większe dawki to już bardzo zły pomysł z związku na cenę i zdrowie.
Efekty sniffem pojawiają się szybko ale są wyjątkowo subtelne jak na tą klasę narkotyków.
Na duży plus można zaliczyć niskie ogłupienie. Wyostrzenie barw i kolorów. Poprawa humoru pojawia się ta pluszowość i kokon otaczający nas w szczelnym nie dającym się wytrącić z równowagi spokoju i dobrym humorze. Świetny na imprezy i do towarzystwa przez po prawe humoru i wyostrzenie kolorów. Umiarkowanie dodaje energii chęci do poruszania się ale nie w robotyczny sposób tylko naturalny luz.
Czas działania u mnie zamykał się mniej więcej w 6 godzin od podania więc jest spoko.
It's not going to be fun.
Znowu zamówiłem pół gieta, mam zamiar zarzucać najpierw trochę czystego w dawkach 30-50mg p.o. a potem pomiksować trochę z 2-fdck, lecz tym razem w domu. Ostatnio czyste sprawdziło się na imprezkę znakomicie w małych dawkach 30-40mg dorzucane co 2-3 godziny i do tego ze 2-3 piwka i kilka lufek dobrego palenia. Ani nie było nieogaru, dobra stymulacja, o wiele łatwiej się wczuć w muzę, taniec lepszy niż na Mce, do tego gadka w miarę trzeźwa, daje do odwagi na pewno, nawet podbijałem do jakichś panien (zazwyczaj jest na odwrót) i brak problemów z koordynacją.
Zdam raport z kolejnej sesji - domowej.
Teraz mogę tylko sobię pograć w gierkę i ze znajomymi i posłuchać muzyki, ogólnie to niezły KOCUR ten MXPCP, pazury ma. Tylko jak bym nie miał doświadczenia i wiedzy to bym nawet nie próbował takich rzeczy - tylko dla wyjadaczy.
Jest pluszowo, czuję się opatulony kocem od środka. Ogólnie jest zajebiście może nawet lepiej niż na MXE tylko bardziej w stronę ciepełka i ogólnej zajebistości niż wizualizacji, te pojawiają się w postaciach wyostrzonych kolorów. pluszowości . Chociaż to brałem dawno temu i prawie bez tolerancji.
Czas zapalić....
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki
Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło
Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.
