Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 62, 62b, lub 64 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 10 / 1 / 0
-z góry przepraszam jeśli zły dział-

Dostałem zarzut handlu, prokurator nic co by to potwierdzało nie znalazł wiec udało mi się z nim dogadac na zmiane zarzutu na posiadanie znacznej ilości i wniosek do aktu oskarżenia(rok w zawieszeniu na 3 , kurator i nawiazką ,na funfusz), niestety sąd odrzucił wniosek i tu, pojawia się moje pytanie jak wytłumaczyć wage i samarki znalezione razem z fetą obecnie ide w kierunku zaburzenia odżywiania wazenie suplementow i czasami jakis prod spozywczych o małej wadze a samarki służyły jako pojemnik na leki/suple ponieważ nigdy rano przed wyjściem do pracy nie miałem czasu ich wziąść a jedna samarka z kilkoma tabletkami jest znaczenie poręczniejsza niz kilka opakowań róznych supli .Jeślli ktoś zna lepsze to byłbym wdzięczny. Przy okazji jeśli ktoś kojaży psychiatre który wystawi diagnoze na zaburzenia odżwywiania bez zbędnych pytan to byłbym na wieki wdzięczny.
  • 1 / / 0
Jeżeli to mają to tak ale jak nie mają nie znajdą to odszkodowanie będziesz miał
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Japonia wprowadza zmiany w polityce dotyczącej konopi indyjskich

Japonia, znana z konserwatywnego podejścia do substancji kontrolowanych, wprowadza istotne zmiany w swojej polityce dotyczącej konopi indyjskich. Nowe regulacje wprowadzają zaostrzenie przepisów dotyczących rekreacyjnego używania marihuany, jednocześnie otwierając drogę do legalizacji produktów medycznych pochodzących z tej rośliny. Takie podejście odzwierciedla starania Japonii o zrównoważenie ochrony społeczeństwa przed nadużywaniem substancji z postępami w leczeniu medycznym.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!