Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 963 / 17 / 0
Witam co polecacie w zakresie zmęczenia przy zazywaniu antydepresantów , chodzi mi głównie oto aby być silniejszy , co proponujecie jakieś witaminy , czy stymulanty roślinne czy coś innego naturalnego w tym zakresie?
  • 4352 / 701 / 2117
Przede wszystkim staraj się trzymać najważniejszych wytycznych, które zniwelują do minimum efekty uboczne zażywania antydepresantów.

  • antydepresanty staraj się brać wieczorem
  • staraj się coś robić (ruch/realizowanie się)
  • dieta obfita w marko i mikro elementy, dobrze zbilansowane jedzenie (dużo warzyw)
  • stosuj krótkie, ale częste drzemki 20-30 min, które pozwolą Ci się zregenerować
  • stosuj yerba-mate, ale to proponowałbym skonsultować z lekarzem prowadzącym.
Jeżeli nadal leki antydepresyjne sprawiają trudności w funkcjonowaniu, to konieczne będzie odwiedzenie lekarza. Po konsultacji, jeżeli nie będzie żadnej poprawy, prawdopodobnie lekarz będzie chciał przepisać coś stymulującego, aby zniwelować efekty zmęczenia. Na razie postaraj się stosować krótkie drzemki, ruszać się, a leki przyjmować wieczorem.

Co do yerby - można ją stosować jako delikatny stymulant. Będzie lepsza, ze względu na to, że kawa ma szybkie uderzenie i jeszcze szybszy zjazd, a yerba wydłużone i łagodniejsze działanie, co zadziała stymulująco na Twój organizm. Natomiast stosowanie yerby powinno być w przypadku brania antydepresantów rozsądne i jakkolwiek wyliczone, stąd propozycja ode mnie, aby skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który odpowie na ten temat bardziej szczegółowo. Na pewno nie polecam mocnych/bardzo mocnych yerb przy stosowaniu antydepresantów, te lżejsze i łagodniejsze powinny w zupełności dawać oczekiwany efekt.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 963 / 17 / 0
Ja pije yerba mata+guaranna+1g tyrozyny
  • 4352 / 701 / 2117
Skoro Ci to pomaga, to w zupełności wystarczy. Ja posiłkowałbym się naprzemiennie jeszcze kofeiną, ale nie kawami z mlekiem tylko czystym czajem — czarną kawą. Na jakiś czas warto wtedy odstawić yerbę, aby nabrała znów mocy i mogła pokazać swoje działanie. Jeśli lekkie yerby już Cię nie stukają, możesz przejść na mocniejsze, np. Pajarito.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 123 / 12 / 0
@IGotHigh909@ czemu polecasz na wieczór brać antydepresanty ?? Sam kiedyś taka zależność wyczułem , zastanawiałem się czy właśnie nie brać ich na wieczór . I jakiś czas tak robiłem .
  • 1974 / 524 / 0
08 października 2022IGotHigh909 pisze:
  • antydepresanty staraj się brać wieczorem
Oj to zależy jakie przecież, SNRI nie radzę brać na wieczór np.
jak nie chcesz nie musisz wpierdalać
:tabletki: :świnia:
  • 4352 / 701 / 2117
To już inna para kaloszy i trzeba przeplewić, gdzie sobie można pozwolić, a gdzie nie.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Fabryka meksykańskiego kartelu w Polsce. Mamy nowe informacje

Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie mężczyźni podejrzani o działanie w międzynarodowym kartelu narkotykowym. Dwaj obywatele Meksyku i Polak zostali zatrzymani podczas spektakularnej akcji służb. Jak ujawniają śledczy, mężczyźni mieli powiązania z jednym z największych karteli narkotykowych w Ameryce Północnej.

[img]
Jednorazowa dawka leku psychodelicznego zmniejsza objawy zespołu lęku uogólnionego

W prestiżowym czasopiśmie JAMA opublikowano wyniki badania klinicznego fazy 2b, które rzucają nowe światło na leczenie zespołu lęku uogólnionego (GAD – generalized anxiety disorder).

[img]
FBI spalało narkotyki w schronisku. "Zespół i zwierzęta wystawione na kontakt z metamfetaminą"

Po tym jak FBI użyło krematorium jednego ze schronisk dla zwierząt do spalenia skonfiskowanych narkotyków, 14 pracowników placówki trafiło do szpitala, aby otrzymać pomoc medyczną. Dyrektorka placówki oświadczyła, że nie miała świadomości, że dochodzi do takiego procederu.