Z góry dziękuję za odpowiedzi
Powód: poprawiono brzmienie tematu
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
To samo pomyślałem,w międzyczasie zasłyszałem że może "gotował" temat w celu zwiększenia mocy (dla mnie brzmi bezsensownie bo to zawartość,czystość i kilka innych czynników wpływa na moc substancji) ale kto wie,dzięki za odpowiedź
02 października 2022NoOneFromNowhere01 pisze: Witam,ostatnio na melanżu z metą w tle zauważyliśmy,że jeden z uczestników wieczoru high speedowego po skruszeniu na proch tematu wysypał na tacę porcelanową (to samo w sobie normalne) po czym włożył ją do mikrofali i przez 30 sekund podgrzewał (niestety nie wiem w jakiej temperaturze).Moje pytanie brzmi po co?
Z góry dziękuję za odpowiedzi doodle jump
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
„Narkowaluta” w Warszawie. Za podwózkę zapłacili bezdomnemu... marihuaną
To historia, w której dramat życiowy przeplata się z dość absurdalnym paragrafem. Policjanci z warszawskiego Żoliborza, kontrolując zaparkowaną Kię, nie spodziewali się, że trafią na „mobilne mieszkanie” z bardzo nietypowym systemem rozliczeń za usługi transportowe.
Fernando i Horacio gotowali "metę", teraz grozi im 20 lat więzienia
Poszukujący pracy obywatele Meksyku trafili, przez Hiszpanię, do gminy Osielsko. Tak brzmiały tłumaczenia zatrzymanych. Teraz w sądzie rozpocznie się proces dwóch obcokrajowców i Marcina P., właściciela posesji, na której działała fabryka metamfetaminy.
Podlaskie: Lekarz z zarzutami w śledztwie dotyczącym przestępstw narkotykowych
Zarzuty związane z wystawianiem recept na leki psychotropowe postawiła Prokuratura Rejonowa w Hajnówce (Podlaskie) 30-letniemu lekarzowi zatrzymanemu w Białymstoku. To część większego śledztwa dotyczącego przestępstw narkotykowych, w tym działalności internetowego sklepu oferującego narkotyki.
