Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 1 z 3
  • 1 / / 0
Hej,

Szukam wiedzy na temat zażywania substancji psychoaktywnych w celu pozbycia się/wytłumienia emocji. Rozumiem przez to nie odczuwanie miłości, przywiązania etc. Nie cierpię na depresję ani nic takiego ale od długiego czasu zgłębiam temat jak przestać czuć. Mam doświadczenia z wszelkimi używkami, większość z nich wzmaga uczucia ale na pewno każdy kojarzy również uczucie pustki po fazie. Stawiam pytanie - czy zażywanie przykładowo amfetaminy albo ketaminy w mikro dawkach może dać pożądany efekt nie odczuwania emocji? Czy ktoś ma takie doświadczenia? Które substancje będą miały najmniej negatywny skutek na pozostałe funkcje mózgowe typu pamięć itp.
  • 3243 / 915 / 5
Benzo/opiaty/neuroleptyki można napierdalać. Jednak jeżeli nie jesteś dzieckiem co mu hormony w głowie kuku robią to nie widzę sensu (tak czy owak nie widzę) "tłumienia" uczuć. No sorentes ale to głupie fchuj jest.
https://url-shortener.me/GW4U
Podziel się posiłkiem, chamie
  • 15 / 1 / 0
dextometorfan tak po dwu letnim braniu czulem.sie jak robot do tego alko tak jak robot nie czujesz nic
  • 20 / 3 / 0
Po kilku latach jarania totalna obojętność na wszystko
  • 1290 / 367 / 0
antydepresant sobie zalatw
  • 87 / 13 / 0
dyso oczywiscie
  • 102 / 17 / 0
  • 1195 / 223 / 32
@posrasz się

W szkole nie mówili, że emocje są konieczne do prawidłowego funkcjonowania?

Myślałem, że czasy emo już się skończyły :halu:
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 2814 / 367 / 0
Chcesz się pozbyć emocji i je stłumić totalnie ? Przecież to bez sensu jest .. ale twoja sprawa oczywiście co zrobisz ..
  • 5315 / 954 / 0
Też tak chciałem i jak to dostałem to zrozumiałem ze takie życie to większą udręka niż życie z emocjami.
Bez sensu kompletnie.
Staniesz w hierarchi niżej niż zwierze.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy

Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.

[img]
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy

Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.

[img]
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę

Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.