https://pl.wikipedia.org/wiki/Ibuprofen#Przedawkowanie pisze: Maksymalna dawka dobowa bez konsultacji z lekarzem 1,2 g
Zatrucie zaczyna się oczywiście, ale nie zawsze od przyjęcia ponad 1,2 g na dobe (tutaj mogą być wyjątki dlatego zawsze róbcie ekstrakcje)
Pojawia się spadkiem ciśnienia nie pamiętam czy potliwość wystąpiła, badykardia, zaburzenia widzenia, zawroty głowy (tutaj nie wiem czy kodeina tego też nie spotęgowała).
Wymioty mogą wystąpić z tym że dawka kodeiny którą przyjęłem była dosyć spora także tutaj mam mieszane uczucia.
Można sobie reszte doczytać na wikipedii.
Najważniejsze jest to że nie wystąpiło żadne krwawienie z przewodu pokarmowego.
To ogólnie było dosyć dawno temu wiadomo że bez tolerancji nie zrobiłem ekstrakcji z 36 tabletek czyli:
Około 7.2g ibuprofenu
Około 460.8mg kodeiny
Piszę to jako przestrogę dla innych że takie dawki powodują znaczące wydłużenie działania (wiadomo że wypiłem to na pusty żołądek) a czas działania to jakieś 6-8h (z tym że jest nie przyjemnie)
Ciśnienie i plus były bardzo mocno obniżone ciężko było oddychać, ciężko było ogólnie funkcjonować bo miałem tak obniżone jakbym miał zaraz zemdleć (z natury mam obniżone ciśnienie)
Przy czym należy znaczyć że nieźle się wyrzut histaminy był tak duży że aż się porządnie do krwi podrapałem.
Wiem że takie dawki na forum to nic ale na prawdę filtrujcie to, nie ważne czy ibuprofen czy paracetamol bo szkoda mieć takie side effect'y jak ja tu opisuje ku przestrodze (po co potem nie potrzebnie dzwonić po Rke albo latać po SORach).
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Mikrodawkowanie LSD przegrywa walkę z depresją ze zwykłą kawą?
Przez ostatnią dekadę w Dolinie Krzemowej (ale nie tylko) funkcjonowało przekonanie, że mikrodawkowanie psychodelików to „szwajcarski scyzoryk” dla mózgu – poprawia fokus, libido i leczy depresję. Najnowsze, rygorystyczne badanie kliniczne pokazuje jednak coś zupełnie innego. Pacjenci przyjmujący placebo (w tym przypadku kofeinę) radzili sobie z depresją lepiej niż ci na LSD.
Irvin Rosenfeld: Człowiek, który wypalił 120 000 jointów od rządu USA
Wyobraź sobie, że co 25 dni listonosz puka do Twoich drzwi i wręcza Ci przesyłkę od rządu federalnego. W środku nie ma jednak pism z urzędu skarbowego, lecz metalowa puszka przypominająca opakowanie od kawy. Po jej otwarciu widzisz 300 starannie skręconych jointów.
Straż Graniczna zatrzymała ośmiu przemytników wykorzystujących balony meteorologiczne
Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali kolejnych ośmiu przemytników wykorzystujących balony meteorologiczne do przemytu papierosów z Białorusi do Polski - poinformował w piątek (13.02) szef MSWiA Marcin Kierwiński. Dodał, że w tym roku w podobnych sprawach zatrzymano łącznie 16 osób.
