Projekt badawczy Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR" - czytać pierwszy post

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3874 / 1632 / 1

@Swiezzy
Ale wiesz, że te diagnozy już pozostaną z Tobą na zawsze? W razie np kłopotów z prawem na ich podstawie możesz zamiast wyroku w zawiasach dostać przymusowe leczenie w ośrodku zamkniętym. Wiele osób zgadzało się na te diagnozy by dostawać np medikinet, ale wielu z nich już sie obudziło z ręka w nocniku. Diagnozy psychiatryczne w odróżnieniu od chorób somatycznych zostają z człowiekiem na stałe i w razie draki prawie zawsze wychodzą. Sąd wnioskuje do NFZ o udostępnienie dokumentacji medycznej psychiatrycznej na potrzeby oceny stanu psychicznego i placówka MUSI taką dokumentacje wydać. Na jej podstawie (i badania z pobytu w szpitalu) biegli wydają opinię na temat Twojego stanu zdrowia. Jako że manie nie mijają od tak, udowodnij, że w czasie popełniania czynu karalnego nie miałeś ostrego ataku?!! Enjoy
  • 463 / 32 / 0

Mam swojego lekarza, zawsze do niego będę kierował haha

BTW na NFZ on podobno jest, a chciał hajsy ode mnie się rozliczać co miesiąc.
Nie wiem, zakończyłem współpracę z tym człowiekiem już po miesiącu

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

"Narkomanię leczy reagowanie, bycie na bieżąco"

"Jeżeli słabną więzi międzyludzkie, jeżeli drugi człowiek przestaje być wartością, to w miejsce tej pustki łatwo wejść używkom. Narkomania weszła do biur, szkół, przyjmując bardzo elegancką postać" - ks. przekonuje Rafał Kowalski.
  • 3874 / 1632 / 1

Zajebisty "projekt badawczy" Comiesięczny przelew za recepty refundowane... Niewidoczna ręka wolnego rynku;)
  • 463 / 32 / 0

Więc to dla mnie nie jest żaden lekarz.

Mam nadzieję że to czyta, i pozdrawiam go środkowym palcem :>
  • 3874 / 1632 / 1

Tam od razu nie lekarz. Kredyt we frankach się spłaca, żonka robi doktorat z "gender studies", dzieci chodzą na krav magę i fortepian, samochód ma już 8 miesięcy i wyszła nowa wersja 2021, więc trzeba zmienić... Tak więc tworzy się Projekt badawczy Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR" i wyszukuje się ćpunów którzy za medikinet i buprę zrobią laskę z połykiem praz wypną się, jednocześnie rozsuwając pośladki.
  • 463 / 32 / 0

Hahahha.
"Front na klate, but na dziurę, zamknij pizdę
Nic osobiście ale business is business"
  • 87 / 6 / 0

Ja również czuje się oszukany. Na początku diagnoza, recepta itd. Niby wszystko ok. Sam profesor pisal ze telemedycyna jest legalna i mozna tak leczyc. No ale z miesiaca na miesiac trzeba bylo co raz bardziej prosic sie o recepty. Az napisal ze czas uporzadkowac leczenie. Czyli nie wypisac recept - odstawic nagle 8 lekow i radz sobie sam. Tak profesor pomaga ludziom, skladajac przysiege hipokratesa chyba krzyzowal palce.
  • 307 / 61 / 0

co za padaka. to zbieranie danych do oprogramowania ktore by mialo diagnozowac ludzi po postach to tez pic na wode i reklama? bo o postepach jakos nie slychac nowych wiesci.
moze profesorek sie boi nowego systemu kontroli recept.

lol

• 3679 / 511 / 0

czemu? czego mialby się bać?
chyba nic 'podejrzanego' nie wypisywal
  • 307 / 61 / 0

to juz chyba zalezy od tego, czy za podejrzane uznajemy wypisywanie miksu szesciu roznych mozgojebow, z czego 1/3 na rozowa.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata