Czy żałujecie że wpadliście w dragi?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 76 Strona 8 z 8

Żałujesz że zacząłeś/zaczęłaś brać narkotyki?

43%
Tak
37
40%
Nie
34
17%
Nie wiem
15

Liczba głosów: 86

Rejestracja: 2011
  • 611 / 117 / 0

22 lutego 2021TMq pisze:
@Fruktoza Dlaczego uważasz, że za późno? Moim zdaniem za późno dopiero będzie jak umrzesz póki co możesz robić wszystko. Jedynymi ograniczeniami są te u nas w głowach, a jak nasze głowy chyba proste że możemy do nich brać co chcemy a co mniej wygodne spuszczać w kiblu.
Nie potrafię już brać normalnie narkotyków raz na jakiś czas, straciłem bezpowrotnie nad tym kontrolę o czym przekonałem się wiele razy i nie ma już co się oszukiwać że "teraz będzie inaczej i będę brał w weekendy", albo ciągi albo wcale. Psychodelików teraz nawet nie tykam, bo mi tylko pokażą że nie jest dobrze.

TMq

Rejestracja: 2006
  • 509 / 93 / 0

No spoko tak więc zostaje Ci nadal wybór czy bierzesz w ciągach czy w ogóle nie bierzesz. Rób jak uważasz że dla Ciebie lepiej. Byłem w podobnej sytuacji że się już hujowo czułem po towarze i ciągi, się wkurwiłem i pierdalnąłem tym bo po huj mam brać coś po czym hujowo się czuje. Dla mnie był to dobry wybór co nie znaczy że dla każdego jest ani że dla każdego nie jest :korposzczur:
Co do psychodelików po jaraniu hujowo się wtedy czułem, za to LSD mnie stawiało na nogi tyle że podkreślam w moim przypadku ;)

Medyczna marihuana – co lekarz POZ powinien o niej wiedzieć

O właściwościach medycznej marihuany, możliwościach terapeutycznych jej zastosowania oraz odpowiedzialności lekarza z lek. med. Albertem Jeznachem z Instytutu Diagnostyki i Leczenia Bólu w Warszawie rozmawia Agnieszka Fedorczyk.

Nowy śmiertelnie groźny narkotyk na ulicach USA. To lek uspokajający dla koni

Lek uspokajający, zwany ksylazyną, nie jest uważany za opioid, ale często jest mieszany z opioidami takimi jak heroina lub fentanylem. Takie połączenie czasami określane jest jako „narkotyk uspokajający” - czytamy w artykule w czasopiśmie Injury Prevention, w którym podsumowano wyniki badań z Filadelfii.
Rejestracja: 2019
  • 67 / 8 / 0

Ciężko powiedzieć, chociaż nie. Gdyby nie opio to już dawno by mnie nie było, teraz to tylko odwlekanie w czasie samobójstwa, nie wiem czy taka gra na zwłokę ma jakiś sens ale no cóż.
Rejestracja: 2019
  • 865 / 306 / 0

czy alkohol można zakwalifikować jako drag ? jeśli tak to żałuję jak skurwysyn.
Rejestracja: 2020
  • 1322 / 233 / 0

Gdybym nie wpadł w dragi, popełnilbym samobójstwo - nie żałuję. Warto żyć, choćby w całej chujni odnalazło się jedynie kilka szczęśliwych chwil.
Rejestracja: 2017
  • 1982 / 316 / 0

nie
Posty: 76 Strona 8 z 8
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 2115 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość