Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam, jeśli założyłem temat w złym dziale to proszę usunąć albo przenieść w miejsce odpowiednie. Sprawa tyczy się testu przesiewowego na ślinę, otóż pewnego dnia w pracy tzn przed wejściem do pracy (brama zakładu) pracownik ochrony poprosił mnie abym wszedł z nim do „cieciowki” na wykonanie narkotestu wszedłem i wykonałem ten test i o zgrozo mój wynik wyszedł pozytywny THC, nie będę kłamał ze nigdy w życiu jointa nie paliłem ale to było wieki temu, na drugi dzień mój bezpośredni przełożony nakazał mi wstawienie się do działu bhp i wykonanie ponownie narkotestu tym razem okazało się ze jestem czysty dodam ze testy były robione na dwóch różnych sprzętach. Pierwszy był na DrugTest 3000 drugi na DrugTest5000, dodatkowo wykonałem badania moczu w laboratorium, również czysty. Przez kolejne 2tyg od całego zajścia przyszło pismo o zwolnieniu dyscyplinarnym. Myślicie ze jest szansa coś ugrać ? Myśle nad badaniem włosa, z tym ze pracownik katedry toksykologicznej poinformował mnie ze potrzebny jest przynajmniej 2cm włosa taki pech ze jestem łysy.. jakaś rada ? Sąd pracy? Ewentualnie jak to działa jeśli sąd widzi jeden narkotest i drugi ?

@JhonWayne, przeniesiono do działu o testach. taurinnn
  • 39 / / 0
Próbować zawsze możesz ale raczej nic nie ugrasz
Uwaga! Użytkownik hacker120 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Larwy ostryg bardziej "zestresowane". Wszystko przez narkotyki

Pod wpływem pochodzących ze ścieków narkotyków larwy ostryg poruszają się powoli i są zestresowane — wskazują najnowsze badania naukowe, na które powołuje się Polska Agencja Prasowa.

[img]
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.

[img]
Maroko stawia na legalne konopie. Ulga dla tysięcy farmerów

Największy na świecie producent konopi indyjskich stawia na legalizację upraw. Po dekadach działania w cieniu, rolnicy z regionu Rif mogą wreszcie pracować bez obaw o aresztowanie. Legalizacja przynosi nowe możliwości, ale też wyzwania — nielegalny rynek wciąż ma się dobrze, a rolnicy narzekają na problemy z wypłatami za plony.