Alkohol łączenie z kofeina

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 892 / 107 / 0

Ja pamiętam, że na starych rodzinnych spotkaniach kiedy babcia jeszcze żyła i dziadek spotykaliśmy się na Święta i z rana piękne normalne śniadanie, herbatka, kawka, a po południu dorośli sobie strzelili po kilka kieliszków wódeczki, koniaczku, ale niewiele jak na polskie warunki. Babcia jeszcze miała często gości zza miedzy, prawdziwi Niemcy do niej przyjeżdżali i kawka była też po koniaczku. Jakoś wtedy wszystkim to pasowało. Ja niestety musiałem się obejść smakiem od wszystkich używek oprócz herbaty, bom jeszcze nie dorósł, ale fajnie było.
  • 469 / 43 / 0

Fajne byle uważać na alko przez złudne poczucie trzeźwości, nie odwodnić się no i agresora nie złapać.

Psychodeliki na receptę

Ludzie używali substancji psychodelicznych w celach leczniczych lub religijnych od tysięcy lat. Obecnie jednak większość krajów na świecie zakazuje stosowania psychodelików. W Stanach Zjednoczonych LSD i psylocybina są zaklasyfikowane jako narkotyki, które "nie mają żadnego zastosowania medycznego".

Podatki na tytoń do podgrzewaczy już teraz są zbliżone do papierosów

Federacja Przedsiębiorców Polskich punktuje prof. Modzelewskiego.
  • 5 / / 0

Łączenie kawy i alkoholu to średni pomysł. U mnie zawsze kończyło się to przegięciem z wódą i krzywymi jazdami :uwaga: Po samej wódzie to najwyżej zgonik i lulu %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

Można łączyć normalnie przecież ilu ludzi pije vodke z red bullem %-D
Co do kofeiny i ogólnie energetyków to rośnie dosyć wolno tolerancja ale ja to już nawet po 300mg kofeiny mało co czuje no ale pije to w miare regularnie cały rok xD
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 2079 uczestników Wejdź na czata