Kokaina nie działa

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Witam otóż mam taki problem, że po zażyciu kokainy mój stan można porównać bardziej do stanu po wypiciu kawy aniżeli wielkiej euforii jak to niektórzy na tym forum opisują. Dlatego chciałbym usłyszeć opinię kogoś kto ma pewność co brał ( bo wydaje mi się, że połowa tych co tutaj brali kokainę tak naprawdę brali mefedron, fete itp. sprzedaną im w cenie kokainy) A dodam że mam prawie 100% pewność, że zażywam kokainę ponieważ zamawiane było już z 5 różnych miejsc z tym samym efektem. Oprócz tego ostatnio paliłem crack i również niewiele z tego poczułem ( no może z kilka sekund zwiększonego zadowolenia jeśli można to tak nazwać )
  • 1 / / 0

Wątpie byś miał taka tolerancje, może zażywasz jakieś leki np. olenzapine ? ona akurat zbija działanie mocno

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

CBŚP zlikwidowało laboratoria amfetaminy

Policjanci CBŚP zlikwidowali w Toruniu i pod Warszawą laboratoria substancji psychotropowych, zabezpieczając przy tym kokainę, marihuanę, a przede wszystkim amfetaminę w postaci stałej i płynnej.
  • 175 / 4 / 0

01 maja 201988prettyboy pisze:
Wątpie byś miał taka tolerancje, może zażywasz jakieś leki np. olenzapine ? ona akurat zbija działanie mocno
A masz może wiedzę czy stosowanie kwetiapiny tak samo działa?
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata