Napisz coś więcej o tym krzaku - co to za odmiana, kiedy wykiełkowała itp. Za mało informacji, żeby się zastanawiać.
Generalnie zasada jest taka, że ścinasz kiedy trichomy (te małe "kryształki") przestaną być przezroczyste, a staną mleczne (musisz to sprawdzić przy użyciu jakiegoś "powiększacza", bo gołym okiem nie ma szans ocenić). Tzw włoski muszą zmienić barwę na brązową / bursztynową (ok 80% z nich). Wtedy jest optymalny czas ścięcia.
https://ibb.co/qgybgt5
https://ibb.co/N9g23p5
Wysylam link z fotkami, jedna z nich kwitnie dobrze lecz nie wydziela zapachu, zas druga kwitnie znacznie wolniej...nie wiem co sie dzieje, obydwie były posodzane w jednym czasie. Na etykiecie pisze iz rosnie od nasiona do żniw 45-50 dni, dzisiaj jest 40 dzien. Czy po fotkach mozesz ocenic i mi pomoc ? Czy jest tu mozliwosc wyslania prywanej wiadomosci...poniewaz podał bym swoj numer gdzie moglbym porozmawiac na WhatsApp'e?
Producenci nasion zwykle zaniżają deklarowany czas od - do. Tu widać, że do dojrzałości jeszcze trochę czasu musi minąć (nie mam doświadczenia z automatami więc ciężko mi określić ile).
Napisz, jakich nawozów używałeś i jakich używasz obecnie (jak często i czy trzymasz się zalecanych dawek). Być może lejesz Azot, co hamuje kwitnienie.
Masz może miernik pH? Jeśli tak, to zmierz odczyn ziemi i podaj. Jeśli nie masz, to może pamiętasz, jakiej ziemi użyłeś (zawsze jest podane pH na opakowaniu)? Jaką wodą podlewasz i jak często?
Niemniej ładna roślinka (czy też roślinki). Jak wyjaśnią się kwestie nawozów, pH, podlewania to będzie można coś doradzić i powinno być lepiej. Póki co lej czystą wodę, lub połowę dotychczasowej dawki.
https://ibb.co/Wv6xqLZ
https://ibb.co/wrgyGm3
0.25 na 1L w ubiegłym tygodniu dodałem 4x sterydy, od 3 dni podlewam sama czysta woda (ktora stoi 24h pzed podlaniem roslinek), podlewam codziennie na wieczor 1L na jedna rosline... niestety nie posiadam mniernika ph. Nie widzielaja zapachu lecz kiedy dotke tzw topka jest lepiący i odczuwam lekki zapach diesel'a poza tym nic wiecej. Czy mozesz mi okreslic miej wiecej jaki okres scinania oraz co mam na dzisiejszy dzien z "nimi" zrobic?
https://ibb.co/TRpXL3L
https://ibb.co/ncsrchR
https://ibb.co/N61hm30
https://ibb.co/BwGdpsN
https://ibb.co/Ks1dsb9
Od 3 dni sa podlewane czysta woda (ktora stoi 24h przed podlaniem), czy podlewac wciaz woda bez dodatku nawozu?
05 grudnia 2018trydzyk pisze: Przecież ta roślina jest popalona! :D
Przepłuczą wodą ( nie gazowaną ) :D donice - włoż do boxu i sie modl zeby korzenie były całe
EDIT :
CAŁY CZAS BEZ az poprawy nie zobaczysz.
tylko o PH wody pamietaj
Zapach Diesla jest charakterystyczny dla niektórych odmian - to naturalne. Na tych fotkach (w tym świetle) krzaki wyglądają zdecydowanie lepiej, choć jak zwrócono Ci uwagę, końcówki liści są "popalone" od nawozów. Jeśli dobrze widziałem, nawóz to PK (bez N, czyli dobrze).
Do żniw jeszcze trochę zostało - gdyby to były krzaki pełnosezonowe, to rzekłbym że to kwestia 2-3 tygodni. Automaty kwitną jednak dużo szybciej. Wstaw fotki za 7 dni, to ocenimy.
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Rekordowa liczba zgonów po narkotykach w Berlinie. Nie żyje około 300 osób
Zażywanie narkotyków doprowadziło w ubiegłym roku w Berlinie do śmierci około 300 osób; to najwyższa odnotowana dotąd liczba - podała we wtorek agencja dpa, powołując się na dane Visty, berlińskiej organizacji zajmującej się pomocą uzależnionym.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni
Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.
