- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
- Pregabalin Sandoz GmbH
- Seronil
Są to moje pierwsze tego typu leki jaki przyjmuje, nigdy wcześniej nic takiego nie brałem. Zioła nie pale 3ci szień, dzisiaj chciałbym w końcu zapalić ale jakie mogą być efekty tych leków + skuna. Trochę się obawiam, że może być coś nie tak.
Jeśli napisałem w złym dziale, z góry przepraszam. Nadmienię, że jest to dla mnie ważne ponieważ ciężko zrezygnować mi z konopii. Pozdrawiam.
Co do Twojego pytania - zażywane leki nie wchodzą w żadne interakcje z paleniem, aczkolwiek palenie może osłabiać efekty terapeutyczne fluoksetyny - więc sam sobie odpowiedz na pytanie, czy warto. Albo ćpasz, albo się leczysz - krótka piłka.
A jak już bardzo chcesz zapalić (a widzę, że tak jesteś na to napalony, że prędzej czy później i tak zajarasz) to radzę mieć w pogotowiu jakieś benzo, np. alprazolam. W razie, jakby miał Cię złapać jakiś atak paniki itp.
Tak czy siak uważaj na siebie, pozdrawiam.
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
Paliłem w weekend, nie odczułem żadnych skutków ubocznych zażywania leków, nawet mam wrażenie, że weed działał słabiej niż zwykle mimo kilkudniowej przerwy (zazwyczaj palę codziennie wieczorem).
Dzięki raz jeszcze, pozdrawiam.
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Marihuana po reklasyfikacji: wciąż daleka droga do federalnej legalizacji w USA
Administracja Donald Trump ogłosiła wykreślenie marihuany z najbardziej restrykcyjnej kategorii federalnych substancji kontrolowanych. To ważna decyzja dla branży i inwestorów. Nie oznacza jednak, że Stany Zjednoczone zalegalizowały marihuanę rekreacyjną na poziomie federalnym. Do tego droga pozostaje długa i politycznie trudna. Po reklasyfikacji, zgodnie z zasadą „kupuj plotki, sprzedawaj fakty”, akcje firm z branży najpierw silnie wzrosły, a potem mocno spadły.
Ponad miliard euro w kokainie. Rekordowy transport przechwycony
Hiszpańskie służby przejęły statek towarowy Arconian, który mógł transportować od 30 do 45 ton kokainy wartej ponad miliard euro. Jednostka wystartowała z portu w Sierra Leone, gdzie zbiegł znany holenderski król przemytu narkotyków Bolle Jos Leijdekkers. Dla hiszpańskiej policji to największy udaremniony przemyt w historii.
Magiczne grzyby w walce z uzależnieniem od nikotyny - przełom czy obiecujący eksperyment?
Nowe badania sugerują, że psylocybina - substancja psychoaktywna zawarta w tzw. "magicznych grzybach" - w połączeniu z psychoterapią może znacząco zwiększyć skuteczność rzucania palenia. Choć wyniki są obiecujące, naukowcy podkreślają potrzebę dalszych badań.
