Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 2064 Strona 191 z 207
Rejestracja: 2009
  • 229 / 37 / 0

Tez tak mialem przez wiele, wiele lat. Zmieniło się dopiero po kilku sesjach porno z dziewczyna na fecie oraz 3 i 4 mmc (fuki i beta ketonow nigdy razem nie łączyłem). Od tamtej pory kazde porobienie stimami i jest ciśnienie na takie zabawy i dociąganie bez końca. Całe szczęście ogarnalem się i od kilku lat wystarcza mi zrobić taki reset trwający jedna noc lub jedną dobę 1-2 razy w roku i jest git, ale no musze się tak oczyścić te 1-2x w roku bo jak nie to ciśnienie narasta do takiego stopnia, że po jakimś czasie nie da się już wytrzymać, dosłownie, okropne uczucie i wole zarzucić niz się męczyć. Juz sie pogodziłem, że tak jest, nawet nie mam moralniakow i tylko dziękuję Bogu, ze wystarczaja mi te 2 doby w roku i nie ma ciśnienia na częściej.
Rejestracja: 2020
  • 25 / 2 / 0

Pregabalina + amfetamina. Jak taki miks działa? Czy może lepiej na zwałę zarzucić?

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

Francja: Wzrost handlu narkotykami w Paryżu i przedmieściach o około 50 proc. w 2021 roku

Handel narkotykami w Paryżu i przedmieściach wzrósł o około 50 proc. w 2021 w porównaniu z rokiem ubiegłym – pisze w piątek dziennik „Le Figaro”, powołując się na dane policji.
Rejestracja: 2021
  • 104 / 5 / 0

Raczej bym nie radzil, cos mi sie wydaje ze mozna dostac zespolu serotoninowego od tego
Rejestracja: 2009
  • 229 / 37 / 0

W sumie się nie znam, o pregabalinie nie wiem nic, ale zespołu serotoninowego od amfetaminy?
Nie sądzę.
Rejestracja: 2021
  • 29 / / 0

Jakie mogą być konsekwencje jesnorazowego podania ok.50mg amfetaminy przy chad? I kiedy i jak można poznanć że negatywne konsekwencje nie wystąpiły?
Rejestracja: 2020
  • 1503 / 266 / 0

Przy miksie pregaby z feta nie ma ryzyka zs, co to za bullshit
Rejestracja: 2020
Użytkownik zbanowany
  • 3 / / 0

wiele zależy tez od czystosci amfetaminy.bja ze swojej strony apolecam mix amfetamina plus
alprazolam. god mode :)
Rejestracja: 2020
  • 1503 / 266 / 0

Nie, nie zależy. Nawet jak masz Adderall i pregabe to nie ma takiego ryzyka, jeśli to jedyne co zażyjesz.
Skoncz pisac farmazony.
Rejestracja: 2018
  • 6 / / 0

Zastanawiam się nad szybkością wchłaniania amfetaminy u mnie - większość użytkowników twierdz, że po wciągnięciu kreski zaczyna być odczuwalne działanie po około 15-20 minutach, u mnie przynajmniej po 40 minutach, a po połknięciu grudki (nie robię nawet bombek) po przynajmniej 3-4h , za to działanie czuć wyraźnie nawet po 9-10h - mam jakies opóźnienia w odbieraniu bodźców czy co? Do tego połknięta chyba bardziej działa na noradrenalinę, albo nie wiem o co chodzi, ale zamiast takiego przyjemnego pobudzenia to jest to takie bardzo "stresowe" pobudzenie, z negatywnymi myślami i silnym uciskiem w dołku (chyba każdy wie o co chodzi, tak jakby ściśnięty żołądek ale to nie żołądek) i raczej nie jest to zjazd bo pojawia się właśnie po około 4 godzinach
Rejestracja: 2021
  • 1 / / 0

Takie działanie notujesz po substancji od jednego dostawcy czy testowane na paru źródłach (które wyglądają/smakują na różne 'hurtownie')? Może też sporo zależeć od tego, czy przyjmujesz jakieś leki, może suplementy też mają wpływ. Gdzieś widziałam pojęcie "prawoskrętnej", ale jeszcze nie zbadałam tego wątku na tyle dokładnie, żeby doradzić.
Posty: 2064 Strona 191 z 207
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 2419 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości