Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Witam krótkie pytanie dlaczego moja feta śmierdzi samym szpitalnym zapachem jak lekarstwo nie próbowałem jeszcze
  • 129 / 16 / 0

Moga byc rozne przyczyny. Ktoś mógł tam dowalic jakiegoś "wypełniacza", albo ktoś Ci wciska leki na adhd ( mój brat takie brał i powiem szczerze, że na mi się chyba bardziej podobało ich działanie niż jemu [emoji28]), albo to jakiś zamiennik pełno przecież tego teraz jest. Pamiętam jak chodziłam do technikum i nauczyciele nam mówili żebyśmy nie brali narkotyków, bo to wcale nie musi być ta substancja, którą chcemy kupić. Wtedy myślałam sobie, że to takie tylko pierdolenie, a teraz nie mija 10 lat i przepowiednia się spełnia...
  • 461 / 16 / 0

Powiem wam tak wczoraj rano sertralina potem amisulpryd wtedy jakoś poszła ścieżka potem druga i skończyło się na jakimś 0.5g, dziś rano nie brałem sertraliny ale o 14wzialem amisulpryd i już drugi dzień efekty tego spida jebanego. Nie waliłem 1.5miesiaca ale posypano, i chuj, nafurałem sie tego gówna mimo tego że w tym samym dniu brałem psychotropy.
  • 129 / 16 / 0

Mówiłam Ci że ten temat może być kiepski. Pociesze Cię, że ja czasami odczuwam zwała 3-4 dni jak.na jakieś gowno się nadzieję dlatego teraz biorę wszystko od jednego typa.
  • 461 / 16 / 0

Z tego co wiem amisulpryd i sertralina wydłużają czas działania fufu
  • 129 / 16 / 0

Nie znam się na tym tak szczerze powiedziawszy, bo nie miałam nigdy zaszczytu miksowania tych substancji :)
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 673 / 0

Tak, amisulpryd wydłuża czas działania amfetaminy. Może być swoistym panaceum na zwały.
  • 332 / 41 / 0

Właśnie mija druga nieprzespana przeze mnie noc. Tym samym jestem już 48 godzin w stanie czuwania i czuję się jak gówno. Czekam jeszcze 25 minut żeby wstać z łóżka i jadę ze swoim przyjacielem który również nie spi drugi dzień pozalatwiac pare spraw. Ma ktoś jakieś sposoby żeby moje oczy nie wyglądały aż tak źle? Mam niebieskie i strasznie wyraźnie widać u mnie te amfetaminowy kurwiki w oczach, mam źrenice jak spodki i do tego oczy przekrwione %-D
  • 175 / 36 / 0

@mmigotka
Nie myśl o tym ze masz rozjebane oczy to nikt nie będzie na nie zwracał uwagi tak zawsze jest, a na przekrwione oczy jakieś kropelki mi pomagało nawadnianie się w opór na oczy albo tak mi się zdawało %-D
  • 175 / 36 / 0

Jak to wg jest ze 200mg połknięte w kapsułce robi mnie mocniej i dłużej niż 200mg zajebane w nos?
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 408 uczestników Wejdź na czata