Na jakiej fazie przebywaliście na forum?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1281 / 114 / 0

Na każdej. XD
  • 1914 / 497 / 0

ja również na każdej wchodzę. zawsze jak po czymś jestem to jest większa chęć na pisanie i wtedy też najwięcej jestem aktywny tutaj.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Francja: Handel narkotykami spada o 30-40%. Postępująca uberyzacja rynku narkotykowego

Francuski minister spraw wewnętrznych poinformował, że trwający nas Sekwaną dwa miesiące lockdown sprawił, że handel narkotykami zmniejszył się o 30-40 proc. Przestępcy wymyślają jednak nowe sposoby dostarczania nielegalnych substancji.
  • 35 / 3 / 0

Benzo, kok ;)
  • 8 / / 0

MPH, opio . alkohol
  • 905 / 71 / 3

O matko co za pytanie. Waliłem hel to się zdarzało wejść i po wejściu albo na zejściu, brałem DXM to się zdarzyło na DXM, betaketony to na betaketonach itp. itd. teraz głównie zioło i alko to jak jestem zbakany albo podpity. Mam nadzieję że zaspokoiłem ciekawość czyjąś.
  • 80 / 13 / 0

Normalnie, że po każdych. Co za temat w ogóle :D
  • 381 / 49 / 0

W sumie to najczęściej jestem na tym forum albo po fecie, albo trzeźwa. A oprócz tego zdarzało
sie po mj, alkoholu, DXM, kodeinie, no i od dłuższego czasu jestem na forum po antydeprach, ale nie wiem czy to się liczy jako „faza”
  • 2802 / 240 / 0

każdej

widzę, że nie jestem wyjątkowy

a nie, sorry, podczas palenia DMT nie siedziałem na forum, aż tak pojebany nie jestem
  • 4402 / 678 / 22

Po wszystkim.
Nie ma dla mnie różnicy czy to alkoholowy/gieblowy/psychodeliczny ciąg.
Po kanna zauważyłem, że nie wchodzę na Hajpa wcale.
  • 1142 / 158 / 0

BudweiserBudvar10Classic.jpg
PilsnerUrquell.jpg
ZlatyBazantLezak12.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1068 uczestników Wejdź na czata