Ecstasy - Opisy Piguł vol. II- REGULAMIN w 1 poscie

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 1 / / 0

Czy ktoś jadł czerwone Transformersy?
  • 42 / 11 / 0

Nie mogę nigdzie znaleźć info , mam dwa rodzaje.
1) Fioletowe Givenchy z przedziałka , nabite 250 mg , kształt : kwadrat
2) Czerwony Jurassic Park - przedziałka, brak info o mocy
Obie wyglądają dobrze, są zbite, nie krusz się.
Postaram się wrzucić fotki później.

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Jak narkotyki rozpuszczają ego – jest pierwsze badanie

Wtopienie się w świat, połączenie z kosmosem czy poczucie absolutnego spokoju po psychodelikach to wymysły czy naukowy fakt? Badacze po raz pierwszy przeprowadzili eksperyment, który pokazał, dlaczego po zażyciu substancji psychoaktywnych niektórzy mają poczucie, że ich ego się zaciera.
  • 2 / / 0

Biały tulipan, w kształcie okręgu, malutka, wzór wypukły, brak podziałki, jadł ktoś?
  • 42 / 11 / 0

Tak wyglądają , ktoś coś wie?
Niestety jestem na wakacjach i bez testów :(
Spoiler:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1 / / 0

Nazwa: ??
Kolor: zółty
Kształt: W kształcie pocisku, naboju
Logo: Na jednej połowie cyfra 9, na drugiej "mm" A na drugiej stronie pusto, cała piguła jest żółta, sredniej wielkości
Gdzie kupione: Hamburg (Niemcy)
Kiedy kupione: Tydzien temu
Sposób przyjęcia: Doustnie
Opis działania: Chujowe, byłem na piździe lecz w ogole nie odczuwałem zwiększenia serotoniny
Ocena działania: 3/10
Dodatkowe komentarze: Ogólnie to pierw wziąłem ¼ z tabletki, później po 2h znów ¼ I później po 2h znów tyle samo, ogólnie po tej trzeciej jednej czwartej dopiero mnie powykrecało, zaczęła platac mi się gadka I później jak pizda się obizyla (po jakiś 2h) to miałem dosłownie wrażenie, jakby mnie nie było, po prostu nie pamiętałem pizdy, w ogóle. Po ostatniej jednej czwartej dokładnie to samo. Bardzo duża pizda, ale bez serotoniny (I też nie pamiętałem w ogóle tych 2h z pizdy) dodam, że jakieś 8h przed MDMA wciągnąłem ostatnia kreskę amfy (Lecialem sobie przez noc, w tą noc wziąłem jakoś 1.5g fety) I też dodam, że moja dziewczyna również brała tą samą I tyle samo tej piguły co ja a mówiła, że przeszedł jej po prostu zjazd po fecie, ale czuła się całkowicie trzeźwa. Na koniec dodam, że nieźle mnie powykrecało, tak jak nigdy po MDMA (Zarumienione policzki, a zrenice to DOSLOWNIE na całą tenczowke, po prostu czarne oczy. Czy ktoś spotkał się kiedyś z tą pigula?
  • 3 / 2 / 0

Nazwa: serce serduszko
Kolor: czerwone różowe
Kształt: serce
Logo: Love sex
Gdzie kupione: Kraków
Kiedy kupione: marzec
Sposób przyjęcia: oral
Opis działania: jedna z najlepszych piguł, równie mocna co niebieski punisher, podobno ponad 250mg, myślę że spokojnie, muzyka wchodzi bosko, super rozpływanie
Ocena działania: 9/10

Ktoś słyszał o niebieskich Trumpach Kraków?
  • 12 / / 0

24 lipca 2020posluchajmnie pisze:
Tak wyglądają , ktoś coś wie?
Niestety jestem na wakacjach i bez testów :(
Spoiler:
Givenchy dość mocne mogą mieć tyle ile jest napisane na odwrocie czyli 250 po pol juz było fajnie Jurassicki myśle ze koło 200 tez bardzo dobre :mniam: myśle ze w obu jest ema bez jakiś dodatkowych substancji
  • 12 / / 0

Nazwa:Reaper
Kolor:Srebrny szary pod latarka się świeciła
Kształt:jakiś dziwny
Logo:Czaszka z kosą
Gdzie:Gdansk
Z tylu napis reaper przedziałowa na pol i napis 350mg szamal ktos może i sie wypowie
  • 42 / 11 / 0

Nazwa:Givenchy
Kolor: fioletowe
Kształt: kwadrat
Logo: Givenchy
Gdzie kupione: Krainy tysiąca jezior
Kiedy kupione: lipiec 2020
Sposób przyjęcia: oral
Cechy - zwarta i twarda , nie kruszy się , słono - gorzki smak :) dokładnie wybite logo , NL oraz 250 mg
Opis działania:jest moc, już po połówce było czuć te deklarowane 250 mg, praktycznie nie trzeba jej testować, ale dla świętego spokoju po powrocie wrzucę w odczynniki.
Ocena działania: 9/10
  • 1 / / 0

Ktoś jadł różowe kastety? Z tyłu przedziałka na jednej połowie kastet a drugiej napis A.C.A.B
https://ibb.co/0ZPZm3d
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata