Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8923 • Strona 893 z 893
  • 1 / / 0
Awatar użytkownika

siema, macie jakieś porady jak palić pochodną kody czyli oxa? jakos szukałem w intternecie i nie znalazłem żadnego tutoriala
  • 1091 / 145 / 0
Awatar użytkownika

Pisz w temacie o oxy.Poszukaj tez,moze jest temat o paleniu.Natomiast gdyby była to super metoda to temat by byl szerzej znany.Oxy ma bardzo dobrą biodostępność przy podaniu doustnym,i.v też bardzo sympatycznie wjeżdża,więc nie kombinował bym.Pamietam,że widziałem kiedyś jakiś film na yt jak koleś gdzieś w Ameryce palił z folii jak herę,ale tam na zachodzie to mają dziwne pomysły,także nie wiem.
  • 16 / 3 / 0
Awatar użytkownika

22 czerwca 2022NahoyCito pisze:
@capgrassyndrome Nic dziwnego, mocny wyrzut histaminy. Ja kiedyś po 150mg kody [!] dostałem bardzo silnego wyrzutu histaminy, przez kilka sekund czułem się jakby tysiące igieł wbijały mi się w ciało, myślałem że już its over, ale po chwili ustało, skoczyłem szybko do innego pokoju, do reki syrop z prometazyną, duży łyk, i już potem sie unormowało. Zawsze bierz do kody jakas antyhistamine, zyrtec, apap noc, aviomarin czy nawet acatar acti tabs (oprócz pseudoefedryny zawiera też bodajże triprolidynę, pół tabletki mocno zbija histę)
wlasnie az sie tego wystraszylem, swedzenie potezne calego ciala, twarz czerwona jak burak, a co najdziwniejsze nigdy wczesniej tak nie mialem, czy to przez wczesniejsze branie oxy czy jak?
żyj krótko, umieraj młodo, pozostaw atrakcyjne zwłoki
ODPOWIEDZ
Posty: 8923 • Strona 893 z 893
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.