Pregabalina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 240 Strona 24 z 24
Rejestracja: 2020
 • 2 / / 0

na codzien biore 300/375mg pregi (wahania w zaleznosci od trybu zycia, jak np. zamierzam pic i pochleje to zdarza sie, ze nie biore jej 2/3 dni).
chce pierwszy raz wziac bupre. pregabalina wchodzi z nia w jakies interakcje? warto? dodam, ze nie mam tolerancji na opio.
Rejestracja: 2020
 • 72 / 5 / 0

Pregabalina fajnie działa na kaca, polecam. Za to miksu alko z pregabą nie lubie, fakt że alkohol działa mocniej, ale faza jest jakaś taka nieczysta %-D

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Honduras: Niemal tona kokainy na łodzi rybackiej

Około 900 kilogramów kokainy przechwyciły wojsko i policja Hondurasu podczas wspólnej akcji z kolumbijskimi służbami. Narkotyki znajdowały się na łodzi rybackiej.
Rejestracja: 2020
 • 1 / / 0

Czy można na spokojnie walnąc jedno piwko na imprezce raz w miesiącu przy dawcę 150-0-150? Pozdro
Rejestracja: 2018
 • 2203 / 693 / 0

Tak, może mocniej wejsc jedynie.
Rejestracja: 2020
 • 72 / 5 / 0

Jak ktoś jest mocno zdesperowany i brał już stimy oraz lubi pregabalinowy plusz to polecam zmiksować z jakąś fetą, nawet jakąś niezbyt dobrą jakościowo. Gdy amfa schodzi to czuć mocne wzmocnienie działania pregabaliny. Oczywiście amfetamina to ścierwo i nie polecam nikomu, tylko mówie o moich odczuciach
Rejestracja: 2020
 • 213 / 29 / 0

Niedawno brałem to ścierwo z baklofenem, pregabaliną i działanie fety było spotęgowane x 2 ale też nikomu nie polecam brać tego gówna, dodatkowo mieszając z lekami.
Rejestracja: 2020
 • 113 / 14 / 0

Prega jak zioło- do wszystkiego pasuje %-D receptory na:

-1 piwo 7%
- puszka Rockstar energy tropicana - na promocji puszka 500mk 2,99 zł. Dobry i usuął jakąkolwkek senność po benzo i alprze, w jej miejsce weszło pobudzenie (grubo) ale takie przyjemne i bezstresowe, troche jak po szczurze :korposzczur:
- 750 pregabaliny
- 0,5 alprazolam
- :liść: :bongo: :bongo:
- :papieros: - wyśmienicie wchodzą papieroski (lm forward)
=

Czuć synergie, alpra z pregabaliną :nos: bardzo się wzajemnie wzmocniły. Głowa ciężka po :bongo: ale zero senności (duży energetyk).
Rejestracja: 2020
 • 72 / 5 / 0

Czy opłaca sie brać pregabaline do kodeiny? Bo opinie na forum są sprzeczne, jedni piszą że podbija znakomicie, a drudzy że zbija euforie. To jak to jest?
Rejestracja: 2018
 • 589 / 119 / 0

w moim odczuciu to opiaty podbijają pregabalinę, a nie na odwrót. Przy hukanych iv zajebisty wjazd, a później wrażenie, że sie zeżarło po prostu więcej pregi. Może rzeczywiście tej pregabaliny wtedy bywało za dużo %-D
Rejestracja: 2020
 • 6 / / 0

Siemanko wszystkim, newbie here, ucze się grać.

Generalnie nic odkrywczego, prega na plus jeżeli chodzi o aspekty terapeutyczne to na pewno.

Po mixie z polakiem w odpowiednich ilościach raczej poprawia sprawność seksualną, generalnie w moim przypadku bardzo zwiększyło długość trwania stosunku jednak trzeba uważać na stójkę, bo jest z nią problem przynajmniej na początku, bo jak się rozkręcisz to już nic nie zatrzyma %-D

Z kolei z małą ilością polaka i sporą pregi bardzo poprawia dynamiczność ale raczej głównie chyba mi się wydaje, bo zamiast robić coś pożytecznego to lecę w chuja i gram w gry tym samym stojąc w miejscu XD sama prega z kolei w odpowiednich ilościach usuwa tą nachalność i wymuszoną dynamiczność, za to daje spokój i przemyślaną pewność działania. Zaczynam się bać tego leku %-D
Posty: 240 Strona 24 z 24
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości