Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 6 / / 0
Witam, od pewnego czasu zamierzam spróbować MDMA w formie tabletki, niestety nie wiem czy mogę to zrobić. Cierpię na niewydolność oddechowa, objawia się to nietolerancja wysiłku fizycznego, szybko się mecze i przy tym serce mocno mi przyspiesza. bez jakiegokolwiek wysiłku nie mam żadnych problemow z oddychaniem, nawet często jaram ziółko jakoś 4-5 wiaderek na tydzień i nic mi się nie dzieje, bombę mam taka jaka powinna być. Powinienem brać tabletki "asamax" i tabletki osłonowe codziennie rano i wieczorem, ale biorę je tylko wtedy gdy se o nich przypomnę, czyli co 2 albo 3 dni.
Proszę o odpowiedź pozdro!
  • 1450 / 159 / 0
nie bierz MDMA
Uwaga! Użytkownik no1special nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 72 / 3 / 0
Dojadę wikipedią. xd
Możliwe skutki uboczne:

Mogą wystąpić: nudności, biegunka, wymioty, ból i zawroty głowy oraz zmiany nastroju. Obserwowano reakcje nadwrażliwości (wysypka skórna, gorączka, skurcz oskrzeli). Bardzo rzadko obserwowano zapalenie osierdzia, bóle stawów, zapalenie opłucnej i osierdzia, toczeń, zapalenie trzustki, zapalenie wątroby, zahamowanie czynności szpiku, eozynofilowe zapalenie płuc, śródmiąższowe zapalenie nerek, zespół nerczycowy i niewydolność nerek.

Poinformuj lekarza:

Na pewno nie jest to wynikiem leków które bierzesz? Może musisz dostać inne. mj na to pomaga, czy to mit, by jarać na recepte?
  • 6 / / 0
25 listopada 2017Brutalny pisze:
nie bierz MDMA
nawet jesli wezme sobie polowke a potem dorzuce kolejna?
  • 1450 / 159 / 0
to twoje życie i ty decydujesz o swoim losie , ale niewydolność oddechowa i nietolerencja wysiłku fiz z MDMA ale nie tylko bo również ze wszelkiej maści speedami/stymulantami nie jest dobrym pomysłem nie wiadomo jak zaraguje organizm itd.
Uwaga! Użytkownik no1special nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.