Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 155 • Strona 1 z 16
  • 469 / 23 / 0
Witam. Pojawiło się nowe benzo. Wie ktoś coś o tym?

Nazwa: 6-(2-fluorophenyl)-1-methyl-8-nitro-4H-benzo[f][1,2,4]triazolo[4,3-a][1,4]diazepine

C17H12FN5O2

Tabsy są po 0.5mg czyli dawkowanie musi być bardzo niskie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
rchiro the best
  • 469 / 23 / 0
Oby to benzo pojawiło się szybko w Polsce. Bo naprawdę.podbipa moje serce
rchiro the best
  • 174 / 9 / 0
Podobno dawkowanie jest 2 lub3 razy mniejsze niż w przypadku klonazolamu. Jeżeli wejdzie na rynek będzie prawdziwym hitem, ale tylko dla bardzo doświadczonych użytkowników benzo. Mało doświadczeni na pewno doświadczą prawdziwej teleportacji w czasie i przestrzeni, szczególnie w miksie z alko.
  • 1130 / 48 / 0
Jakby zolam Wam nie wystarczyl do upadlania tych resztek czlowieczenstwa, ktore szczrze wierze, ze jeszcze posiadacie %-D...
  • 469 / 23 / 0
Właśnie dawkowanie jest bardzo małe. Zjadłem 0.20mg na dwa razy. W odstępie czasowym 1.5h i po drugiej dawce napilem się parę łyków piwa to film miałem zerwany. A w benzo świeży nie jestem. Akcje po tym były masakryczne. Aż ciężko pojąć, że człowiek może takie rzeczy robić :D hit? To pierdolony cud rekreacji i dokręcania śrub w głowie. Myślałem że nic nie przebije klonazolamu, myliłem się.
rchiro the best
  • 174 / 9 / 0
Właśnie dawkowanie jest bardzo małe. Zjadłem 0.20mg na dwa razy.
Na jakim poziomie jest twoja tolerancja na benzo?
  • 469 / 23 / 0
Mam sporą tolerancję. Bo eti dopiero 2.5mg/3mg mnie dopiero usypia bez stimów. A klonazolam jem na raz 0.6mg i działa czasem dobrze a czasem za mało. 2/3 razy na tydzień jadłem. Teraz od kąd spróbowałem flunitrazolamu nie jadłem benzo żadnego. Bo naprawdę podobno zrobiłem ciekawe rzeczy po tym benzo...
rchiro the best
  • 1585 / 253 / 0
No no, nieustraszeni chemicy stworzyli nowe ultrabenzo :cool: Biorąc pod uwagę co się po klonazolamie dzieje i jak szybko uzależnia, to raczej bałbym się tego próbować. Na pewno powoduje ogromną tolerancję :-/

@up 2/3mg etizolamu nazywasz sporą tolerką? To jest nic chłopie, ja wrzucałem po 10mg dla dobrej bani :blush: Mnie żadne benzo nie usypia, z wyjątkiem alprazolamu (w sensie, nie zmusza do snu, bo jeżeli chodzi o wspomaganie zasypiania to wszystkie działają). Ta grupa leków mnie pobudza jak opio, ale, oczywiście, na swój, szalony sposób.
Wybaczcie, ale nie odpowiadam na PMy nowych użytkowników w sprawie lekarzy, którzy wystawiają mi recki na IV-P. Ruszcie głową, panowie z komendy. A jak macie mniej niż 18 lat, to wypierdalać do szkoły, a nie bierzecie się za benzo za kasę starych.
  • 469 / 23 / 0
Dla mnie to dużo. Bo ciągów nie mam. Teraz mam juz 2 tygodnie przerwy prawie od benzo. Dopiero w sierpniu zapodam flunzolam bez alko. I zobaczymy czy też amnezja będzie.
Eti zaczynałem od 0.4 i nie dorzucalem. Więc tolerancja rosła i rosła. 10mg eti to już jest dużo. Tylko że ja benzo nie jadam dla bani tylko po to żeby działały jak należy.

Po tym benzo naprawdę nie spodziewałem się jakiegoś wypierdolu w dawkach 0.2mg skoro clonazolam w 0.6mg działał już i żadnych utrat pamięci czy przypałow nie miałem. Jak ktoś ma mała tolerancję to dawka 0.05mg na początek będzie najlepsza. Przestrzegam przed kurewska mocą tego benzo!
rchiro the best
  • 67 / 1 / 0
Mam info, ze pare probek pojawi sie u vendora ktory, jest w tej chwili w stagnacji, wiadomo o kogo chodzi : )
ODPOWIEDZ
Posty: 155 • Strona 1 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.