Heksedron i substancje będące jego pochodnymi (przede wszystkim HEX-EN).
ODPOWIEDZ
Posty: 2611 • Strona 1 z 262
  • 226 / 23 / 0
At the beginning of this year Hexedrone became illegal in my communist country. I was looking for replacement. With no greater hope I decided to try N-ethylaminohexanophenone hydrochloride (N-ethylhexedrone; NEH; HEX-EN). Structure:
Nazwa tego cuda : 2-(etyloamino)-1-fenyloheksan-2-onu chlorowodorek (N-ethyl-N-desmethylhexedrone; NEH; HEX-EN)
Struktura
hexen.gif
No i znowu wielka niespodzianka. 3x bardziej aktywe od Hexedronu. After 10mg zaaplikowanym włączyłą się nieustanna gadka.. po 30-60mg Powinieniem poczuć uczucie podobne do ruszu koki nazywane dopaminową euforią . Podczas sniffu nie było czuć bólu Jeden mój tester po 80mg miał coś jak "odcięcie", nie mógł mówić, przez kilka minut. Pływał w oceanie dopaminy zbyt głęboko ;), Ale co najważniejsze - efekty porównywalne byly do dobrej kokainy.
Jeden z testeró był uzależniony od A-PVP i skomentował, że działa to generalnie bardzo dobrze, jest bardzo mocne efektami pryzpomina koke i można to wciągać jak i vaporyzować. To bardzo mocny stymulant, efektami przypomina koke.
Wśród starej grupy beta-ketonów zawsze znajdą się perełki. Jedną z takich perełek jest N-etylohexedron. Pełna nazwa chemiczna tej substancji to alfa-etyloaminoheksanofenon. Nazwy jakie można spotkać w internecie to HEX-EN i NEH. W korespondencji pomiędzy badaczami padają również takie określenia jak Henio i Hexetron.

Z pozoru nic ciekawego. Kolejny homolog katynonu. Nie ma nawet żadnego dodatkowego podstawnika w pierścieniu. Murti-Bing nie wiązał specjalnie dużych nadziei z tą substancją. Bardzo podobał mu się poprzednik NEH’a czyli Hexedron, ale do tego podchodził z dużym dystansem. Hexedron miał tą właściwość, że znieczulał nos, podobnie jak to miało miejsce w przypadku kokainy. M-B chciał sprawdzić, czy tę właściwość posiada również Hex-EN. Wciągnął 10 mg nie spodziewając się żadnych psychoaktywnych efektów. Co prawda nie czuł znieczulenia, ale również nie czuł żadnego pieczenia czy innych nieprzyjemnych skutków wciągania charakterystycznych dla większości b-k. Po kilku minutach układ nerwowy M-B zaczął wytwarzać wiele nowych myśli i Murti-Bing czuł silną potrzebę opowiedzenia o tym najbliższym osobom w otoczeniu. Rozgadał się jak po 20-30 mg czystej amfetaminy. Czuł, że ma do czynienia z czymś, co ma spory potencjał. Rozpoczął swoje powolne badania.

Substancja najlepiej nadaje się do wciągania do nosa. W zależności od sortu może być bezwonna i bezsmakowa, ale częściej spotyka się partie o nieprzyjemnym, chemicznym posmaku. W działaniu jest niemal identyczna z kokainą, tylko że nie znieczula lub znieczula bardzo słabo. 40-60 mg daje bardzo silne pobudzenie i dużą dozę euforii w wyniku wyrzucenia w synapsę gigantycznej ilości dopaminy. Większe dawki wysyłają człowieka dosłownie w kosmos. Pomimo tego, że substancja jest stymulantem, to wjazd wywołuje takie uczucie, że człowiek przez kilka minut siedzi jak wryty w kamień i nie wie co powiedzieć. Przy jednorazowym wciągnięciu efekty utrzymują się około 2 godziny. Dociąganie wywołuje dalej efekty, ale już nieco słabsze. Gdy przesadzi się z dociąganiem, może wystąpić bezsenność i bóle w klatce piersiowej. Nie obserwowano efektów ubocznych przy jednorazowych zażyciach.

W porównaniu z alfa-PVP lub MDPV nie powoduje “nieogaru”, nie występują również paranoje ani negatywne schizy. Hex-en może nie przypasować więc miłośnikom alfowego nieogaru. Murti-Bing nazwałby to uczucie czystym, dopaminowym szczęściem. Coś jak wygrana na loterii razy milion. Substancja nadaje się również do palenia, jednak efekty nie są mocniejsze niż w przypadku wciągania. Maczanka ziołowa 1:10 działa przeciętnie na osoby palące na co dzień mieszanki na bazie alf.

W chwili obecnej jest to długo oczekiwany powiew świeżości na rynku research chemicals i kolejny kroczek na drodze ku Niebieskiemu Państwu. Jedyna substancja tak bardzo zbliżona do kolumbijskiego koksu. W połączeniu z lidokainą będzie już jak prawdziwa kokaina. Przed jakimikolwiek testami pamiętajcie o ekonomii nałogu i po co to wszystko zostało skonstruowane.

źródło: Wolna Molekuła

Kosmetyka, dodane nazwy do tytułu. /Fuko

Dodano troche tekstu Bele.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uwaga! Użytkownik MopsWolnaMolekula nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 259 / 37 / 0
Fajna rzecz. Dawki około 50 mg powinny już dobrze robić. Przy 100 mg kolegę co lubi koks, tak go jebło że przez kilka minut siedział i nie wiedział co powiedzieć. Dosyć mocno zbliżone do koki. Zupełnie inne od alfy. Tu jak gdyby jest duży wjazd na dopamikę i nie ma tej takiej nerwowości i paranoi jak po alfach.
  • 1988 / 103 / 0
Re: HEX-EN
Nieprzeczytany post autor: scr »
No to narobiliście mi smaka. Kto by pomyślał, że wśród nieodkrytych jeszcze bk kryją się takie perełki.
Rozumiem, że w działaniu jest to RI nie działa to w żaden sposób jak releaser, do tego działa też trochę na serotoninę? Chociaż w latach 2006-2007 jak pojawił się mefedron to było też dużo głosów porównujących działanie do kokainy.
Ciekawi mnie czy będzie to stymulant którego efekty będą podobne do pierwszego za każdym razem czy też magia pierwszego razu zniknie tak szybko jak przy pentedronie.

BTW, czemu HEX-EN? Marketing? :D jeśli substancja ma zdobyć tron to ja bym to nazwał hexetron ;D
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 259 / 37 / 0
Jest to fajna rzecz, ale inna niż Mefedron i alfy. Nie wiem czy przypasi alfiarzom. Nie mam pojęcia, czy zdobędzie tron. Na pewno jest w stanie wypełnić lukę po pentedronie, bufie, neebie. Mnie akurat się to bardzo podoba. Ostatni raz tak mile byłem zaskoczony kiedy pojawił się NEB.

Poczekajmy jeszcze na inne oceny. Mam nadzieje, że w weekend pojawi się nowe info. Wtedy będzie można wyciągnąć bardziej ogólne wnioski.

Hex-en? Pewnie dlatego, że Hexa i hexedron było już zajęte.
  • 259 / 37 / 0
Zapamietajcie to sobie raz na zawsze: SYNTEZA 1kg POCHODNEJ KATYNONU, ktore sa obecne na rynku to mniej niz 1000 PLN. Cena jest jedynie dyktowana dostepnoscia i popularnoscia danej substancji.

P.S. Czekamy za dalszymi raportami. Ciekawe czy innym tez tak sie spodoba jak mi ;-)
  • 226 / 23 / 0
O boziu co to było! 50 mg wkurwiło w kosmos mopsa, trzymalo 2h. Potem wyszedl na osiedle i zaczął się terror. Ućpałem tym pol osiedla i to typów co jedli alfe,mef,kokaine i fete przez 20 lat i to taka no serio :) Dobrą. Mówili, że nigdy nic takiego nie brali. Pierwsze 30 minut to jest takie jebnięcie dopaminy jak po kokainie. Lataliśmy od 17 do 5 rano w 10 osób kompletnie naćpani po osiedlu, powyginani, Dawki dobre na start 40/50mg. Ale dające mega ućpanie dopaminą, że aż nie wiesz co powiedzieć włosy stają dęba to tak ze 100mg ale mówie, osoby co amfe jedzą 20 lat mówili, że to jest najlepsze co jedli. Zwała typowa dla bk....
Jedyny minus to, że mój HEX-EN smierdział strasznie i byl lepkim pudrem co po zapychało noski. VAPO DZIAŁA leciały hot railsy. Mówie wam TO JEST COŚ A NIE MARKETING.
Uwaga! Użytkownik MopsWolnaMolekula nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 355 / 4 / 0
A wiesz kiedy będzie dostępne. Libido pewnie też na wysokim poziomie? Jest, to uczucie że mogę wszysko tzw."jestem Bogiem"? No i pewnie zajebiście się nada do serotogeników?
  • 226 / 23 / 0
Libido mega skacze lecz fujarka w połowie się wyłączyła. Uczucie jestem bogiem i rozpierdalam zbyt mocne, ale jak starałem sie przepić alko to po sporej ilosci, substancja nagle dała się zbić i KO. Nie mam danych kiedy będzie to dostępne pytajcie vendorów.
Uwaga! Użytkownik MopsWolnaMolekula nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 226 / 23 / 0
Czangwej pisze:
Zapamietajcie to sobie raz na zawsze: SYNTEZA 1kg POCHODNEJ KATYNONU, ktore sa obecne na rynku to mniej niz 1000 PLN. Cena jest jedynie dyktowana dostepnoscia i popularnoscia danej substancji.

P.S. Czekamy za dalszymi raportami. Ciekawe czy innym tez tak sie spodoba jak mi ;-)
I jak dalej testowałeś? Miałeś rację, oj miałeś Panie.... @@ :)
Uwaga! Użytkownik MopsWolnaMolekula nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 769 / 37 / 0
mocniejsze od tego 4`cyklonu ktore badalilismy z free sampla?
czekamy na dalszy rozwoj wypadkow
ODPOWIEDZ
Posty: 2611 • Strona 1 z 262
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.