Klonazolam (RC) - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.

Moderator: GABA

• 722 / 11 / 0

Myślicie że jak zjadłem na średniej. Tolerce wczoraj na wieczór 10mg, i dziś z samego rana 6 rano 6mg to w nocy mefedron(i clon będzie jako podkład po takim czasie) może coś kopać czy darować sobie? (jestem już po dwóch energolach i spalaczu z efedryna i już wyrzaznie zmniejszyło działanie)
  • 722 / 11 / 0

Proszę o scakenie. A tak w ogóle to bez tolerki na benzzo ojebal em 15 czy 20mg eti do tego z 4x05 czlomu i kilka tabsow flunitrazolamu po przegeieciu stimow i psychodeliki. Kurwa spałem dwa dni. Pierwszego dnia obudziłem się odbijając się od ścian, zjadłem i wstałem następnego dnia dalej ujebany. Tolerka tak skoczyła że po dwóch clonazolamach 05 się zataczalem, tak teraz po 15clonach i 6 piwach jest poprostu ok... Tolerancję wyjebalo w kosmos po jednym razie.pare razy jechałem po miesiąc na benzo i tylko lekkie problemy ze snem. Mam nadzieję że i tak będzie, a te 70 tabsow clonazolamubtobw max tydzień zjem więc będzie 2 tyg ciągu także pikuś. Pozdrawiam. T-1000 %-D %-D

Edit zostało 33 %-D
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2019 przez PuTTy, łącznie zmieniany 2 razy.

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Setki tysięcy więźniów wyszło na wolność z powodu pandemii. Co ze skazanymi za narkotyki?

Badacze Harm Reduction International przyjrzeli się działaniom, jakie ponad sto krajów podjęło w odpowiedzi na zagrożenie pandemią COVID-19 w przepełnionych więzieniach. Eksperci ONZ zalecają zwolnienie osób skazanych za przestępstwa narkotykowe bez użycia przemocy. Niektóre kraje wprost dyskryminują osadzonych za narkotyki.
  • 722 / 11 / 0

Proszę o usuniecie
  • 959 / 82 / 0

Up mam złą wiadomość dla ciebie
Sam wiesz jaka albo się domysl
Raz brałem clonazolam, szatan jak Chuj nie wiem co robiłem
  • 722 / 11 / 0

J tam nie of jebalem raczej nic po benzo zdarzało się też zrez kilkrazy po miesiąc i żadnych problemów nie było. Natomiastbzolpodem to jedtszatan. Zjadłem 2balbo 3bpicy o 12:00 i poszedłem spać a pamiętam tamtej nocy wyciągami mnie na balet więc wolałem iść spać.. Co się okazało że ja o 3 w nocy saldo ekipy i lecimy na imprezie. Nawet nie znam twarzy osób którzy że Mna byli. Z opowiadania wiem że lalek gdzie popadnie i że byliśmy we wvhuj klubach. Ja pamiętam tylko drogedo bdomu wypierdalelalem majtki z moich spodni bo draskataka była że można było sztangę odpalić ja jednym razem. Aha i zostawiłem lodowkenawystawkedla ludzuavw ten sam po dolpibrozkurwulilem ja w brajniaki i poszedłem kroić schab piecziny ŁOKCIEM. Pokroilemngobibwrocilemnzrozjebanymndamichidem oby niewjezdxajac do kanału. Po normalnych benzo zawsze mam mniejsza lub większą ale kontrole.
PS. PAMIĘTAJCIE O ZASASOWYCH MAJTACH MOGABYC PO STARYM, BYLE PRSNE. %-D

Scalono. | STR88

Ale wypowiedzialem, boże. Niemniej myślę że kill dni dyskomfortu to pikuś. M lodszych latach miałem takie problemy ze snem że 7lat praktycznie nie spałem tylko z boku na bok i budzik a wdzięk zombi. 7 latedukacjji dało efekty i sobie poradziłem sam. Dumny z tego jesem, z cpania już nie pozdro wyjadzaczem. Służę rada jeżeli chodzi o eksperta od snu. Nie wierzę że jest ktosw tym lepszy od id, to nie reklama to żywy dumny dowód który myślałem że jest nie do osiągnięcia. Pozdro, :)

Posty niezbyt zrozumiale sformułowane, ale zostawiam z powodu wartości edukacyjnej. | STR88
  • 329 / 24 / 0

Ale ty jesteś dalej napierdolony tymi benzodiazepinami :)
  • 959 / 82 / 0

@PuTTy
Wołam cię dlatego że może wytrzezwuejesz, wejdziesz na h i przeczytasz swoje posty
Peace!!!
  • 722 / 11 / 0

No już wytrzezwialem. Koniec paczki i nie zamawiam dalej. Jak to czytam to az żal, a każdy post z pół godziny pisałem żeby było poprawnie %-D
  • 3743 / 476 / 0

07 grudnia 2019PuTTy pisze:
Z opowiadania wiem że lalek gdzie popadnie i że byliśmy we wvhuj klubach. Ja pamiętam tylko drogedo bdomu wypierdalelalem majtki z moich spodni bo draskataka była że można było sztangę odpalic za jednym razem
PS. PAMIĘTAJCIE O ZASASOWYCH MAJTACH MOGABYC PO STARYM, BYLE PRSNE. %-D
https://memy.pl/mem_1076175_opowiedz_mi_prosze

O co z tymi majtkami chodziło zapasowymi? Że zesrałeś się w gacie na balecie i warto mieć zapasowe, czy jak? Co to znaczy PRSNE? No i nosić gacie po tacie? %-D
Ah, ta otwartość i szczerość po benzo.
Klony są przejebane. Na szczęście zgubiłem tylko okulary pewnego razu .
Ja tam klona nie tykam. Jak się nie położysz, to można naodpierdalać.
Pare dni latać naćpanym do roboty a potem przypał. Rodzina , znajomi, ludzie z pracy znają odpały i niekiedy taki wstyd, że trzeba się przeprowadzać do innego miasta.
Wstyd to tam pikuś. Czasami trzeba z kraju spierdalać bo inaczej świat zza krat.
  • 722 / 11 / 0

Nie nie zesralem się poprostu mokro sie troche na dupie zrobiło i było widać 'pasek" %-D więc wyjebalem te gacie bihahaha

Aha a te wszystkie posty i akcje były po zolpidemie. Po benzo nawet mieszanych z alko zero krzywych akcji.
Wróć do „RC-benzo”
Na czacie siedzi 1482 uczestników Wejdź na czata