DPD - Difenidyna

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 3163 / 261 / 0

Up-regulacji czego ?? Bo post nie jest doprecyzowany i nie wiem co można upregulować DPD
  • 280 / 26 / 0

Mocne gówno, oglądając serial "The Expanse" czułem się jakbym był w kosmosie. Niestety raz wrzuciłem za dużo i obudziłem się w szpitalu :rolleyes:. We krwi wykryto mi amfetaminę i ekstazy %-D :nuts:, także substancja wydaje się przypałowa jeśli chodzi o testy policyjne (chyba).

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Wyrzucił 7 kilogramów heroiny na autostradzie A2. Narkotyki są warte nawet 280 000 euro

W nocy z wtorku na środę (12-13 lutego) na autostradzie A2 w Holandii kierowca postanowił pozbyć się przez okno pojazdu heroiny wartej setki tysięcy euro
  • 978 / 143 / 6

29 listopada 2018jogurt pisze:
Chyba nie ma nielegalnego analogu dpd.
Ale ma szkielet fenyloetyloaminy, podobnie jak efenidyna o której nielegalności już pisałem w wątku o substancji.
  • 4 / 1 / 0

Ja zakochałem się w paleniu difenidiny.
Stosuje do tego fajki szklane lub blaszane do palenia mj. Do tego dorzucam sitka, żeby proszek nie leciał na zęby, podpalam i jazda ...

Trip murowany, szczególnie na początku, potem w celu przeżycia kolejnego wymagany jest reset (~72h na czysto i sen) .

Uwaga!
Przyjmowana w ten sposób difenidyna uzależnia niesamowicie, parcie na docisk jest (przynajmniej w moim przypadku) nie do odrzucenia.

Mimo tego bardzo polecam ten sposób administracji gdyż oralnie dostaje się amnezji, a przez nos to masakra.
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata