Oparty na naturalnym aminokwasie.Wpływa na wytwarzanie hormonu stresu - kortyzolu.
Działanie:
- poprawia sprawność umysłową (pamięć ,skupienie, koncentracja),
- reguluje jet laga,
- łagodzi stres
- działa regenerująco po chorobach,
- pobudza pracę płatu czołowego mózgu (za co odpowiada płat czołowy ? - http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82at_ ... e-nazwa1-1),
-pierwsze efekty pojawiają się po 4min. od zażycia i trwają od 12-24h.
Dawkowanie:
Preparat w formie kropli do nosa. 3 x dziennie po 2/3 krople do jednego nozdrza.
[ external image ]
Skutki uboczne:
Brak jakichkolwiek, szczególnych działań niepożądanych. Może być stosowany nawet u dzieci.
Dostępność
Lek dostępny oficjalnie wyłącznie w Federacji Rosyjskiej i bylych republikach ZSRR, w tym na Ukrainie.
Trudno go znaleźć w PL , tak jak oryginalny Noopept . Znalazłem w cenie 90zł za 3 ampułki.
wycięto źródła - 909
Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
Działa bardzo szybko, bo już minutę po zażyciu, ale praktyczne skutki odczuwalne są po 2-3 dniach kuracji. "poprawa inteligencji, możliwość szybszego czytania, szybsze zrozumienie danych przy mniejszym wysiłku, prowadzące do szybszego tworzenia koncepcj, ogóle wzmocnienie procesów myślowych"
Ważna uwaga - koniecznie należy trzymać Sjemaks w temperaturze poniżej 8*C, gdyż w wyższej ulega rozpadowi!
Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
Rosja niby dziki kraj a jednak coś sobą reprezentują.
Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Długie trzymanie dymu z marihuany – czy zwiększa fazę? Fakty o wchłanianiu THC
To widok znany z każdego filmu o stonerach i wielu imprez. Ktoś bierze potężnego bucha z bonga lub jointa. Zaciska usta, robi się czerwony na twarzy. Wierzy, że trzymanie dymu w płucach sprawi, że marihuana zadziała mocniej.
TSUE wydał wyrok ws. Węgier. Chodzi o konopie indyjskie
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał we wtorek, że Węgry złamały prawo wspólnoty. TSUE wydał wyrok w kwestii głosowania Budapesztu przeciwko wspólnemu stanowisku Rady UE dotyczącym konopi indyjskich.
Podlaskie: Lekarz z zarzutami w śledztwie dotyczącym przestępstw narkotykowych
Zarzuty związane z wystawianiem recept na leki psychotropowe postawiła Prokuratura Rejonowa w Hajnówce (Podlaskie) 30-letniemu lekarzowi zatrzymanemu w Białymstoku. To część większego śledztwa dotyczącego przestępstw narkotykowych, w tym działalności internetowego sklepu oferującego narkotyki.