Oświetlenie - wątek ogólny.

Moderator: Konopia

TMq

• 459 / 74 / 0

Napisz konkretnie jakie to te lampy i daj linki, bo tam znalazłem świetlówki, diody i sodówki pod tymi nazwami. Do tego jeszcze co chcesz dokładnie oświetlać tj jaki duży ma być growbox i w jakim miejscu (o temperature i chałas chodzi).
  • 14 / / 0

Witam, potrzebuję wiedzieć jaką lampę dać pod jednego automata, najlepiej gdyby miała jak najmniej W, i zasilać będę chyba w proporcjach 16-8/24

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

John Wick pomógł policji rozbić kokainową szajkę. Nie uwierzycie, gdzie spece ukryli narkotyki

John Wick to nie tylko bohater kina akcji, ale również postać, która pomogła policjantom zatrzymać dilerów narkotyków. Mimo sprytnego sposobu szmuglowania gangsterzy wpadli przez małe niedopatrzenie.
  • 8944 / 1210 / 0

Nikt w sieci nie zadał jeszcze takiego pytania? : )
http://lmgtfy.com/?q=jaka+lampa+do+automata
  • 2 / / 0

Ja mam pytanie odnosnie lamp DUAL. W jej zastosowaniu chodzi o to, że wkreca się ja raz na wege i kwitniecie czy trzeba i tak zmieniać? 400w starczy na 2 roślinki w małym boksie? Jakie odmiany najlepiej znoszą lampy dual?
  • 234 / 55 / 0

Pytasz o lampe dual CFL czy dual HPS + MH?
Zresztą nieważne, bo odpowiedź i tak jest taka sama: jak ją wkręcisz to świecą się jednocześnie oba warianty i nic nie zmieniasz.
  • 566 / 49 / 0

a uklad zasilajacy jest obowiazkowy by lampa hps dzialala ? bo jest to troche drogie nawet drozsze od samej lampy
  • 234 / 55 / 0

Oczywiście.

cr

• 79 / / 0

Powiedzcie tak na jaką powierzchnie wysokość brac do takiej grow box? Co na takiej lampie można?
"Phytolite Lampa LED Naked COB 60W, LED Cree 3000K,"
https://allegro.pl/oferta/phytolite-lam ... 7950126089
  • 566 / 49 / 0

a jak to sie ma z kupnymi odbysnikami do oswietlenia ?
bo jak patrzylem to wiekszosc odblysnikow ma wymiary 40x40 a box co planuje 60x60-max 80x80 szer i sie zastanawiam co na to poradzic
  • 8944 / 1210 / 0

Nie znam się, ale czy odbłyśnik nie ma za zadanie "pokrycie" światłem większego obszaru? Czyli to Twoje 60 x 60 byłoby w pełni oświetlone.
Wróć do „Oświetlenie”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata