ODPOWIEDZ
Posty: 136 • Strona 1 z 14
  • 304 / / 0
6-APDB
Nieprzeczytany post autor: Kej Cy »
[ external image ]
4-desoksy-MDA
1-(2,3-dihydro-1-benzofuran-6-ylo)propano-2-amina
http://en.wikipedia.org/wiki/6-APDB

Pojawiło się u nas.Ma ktoś info jak to dawkować?Przybliżone działanie ?
Ostatnio zmieniony 20 września 2012 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano opis wątku i link do Wikipedii
  • 1052 / 8 / 0
Kiedys w UK probowalem, wzialem (zjadlem) jakies 120mg - podobny high i rush jak po MDA, mniejsza psychodelia, nizli benzofury. Jak dla mnie srednie, ale zawojuje rynkiem po delegalizacji 5 i 6- benzofuranow.
Sama faza trwala jakies 6 godzin, a pozniej kilkanascie godzin pobudzenia, podbnie jak po MDA czy duzych dawkach 5-6 furanow, szczegolnie w miksie.
  • 15 / / 0
a spanie po tym?
Uwaga! Użytkownik marcindamian3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 355 / 4 / 0
Re: 6-APDB
Nieprzeczytany post autor: mar74 »
W wikipedi pisze że efekty bardzo podobne do MDA i MDMA ,czyli dla mnie pewnie będzie lepsze od APB które mi średnio pasuje. Jak z euforią i empatią po tym? Trzeba miksować ze stymulantem ,czy daje wystarczającego spida? Chce to przetestować na Mayday i zastanawiam się czy się nada?
  • 1951 / 13 / 0
Tak jak wszysttki MDxx/APxx się nada.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 355 / 4 / 0
Re: 6-APDB
Nieprzeczytany post autor: mar74 »
Ok.A jak ze spidem? Bo po 6-APB troche lenia łapałem i trzeba było dodać coś spidujacego. Myślałem nad 3-FA, ale może nie ma takiej potrzeby??
  • 1951 / 13 / 0
To jest RC, który dopiero wszedł na rynek. Musisz sam przetestować. Po pobieżnym przejrzeniu internetów wydaje się bardziej spidujące niż apb.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1052 / 8 / 0
Tak jest bardziej pobudzajacy nizli benzofury, ale to dosc oszczedne pobudzenie.
  • 1475 / 24 / 0
A jak z sama długością działania nie każdemu pasuje tak długie działanie jak po 6 apb

chodzi o peak a przede wszystkim całkowity czas działania
  • 1052 / 8 / 0
W drugim poscie napisalem co do dlugosci dzialania...
ODPOWIEDZ
Posty: 136 • Strona 1 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.