GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny II

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 413 / 66 / 0

No no i fajnie jest :korposzczur:
  • 4 / / 0

Mam tego słynnego GBLa, ale nie czuję chyba jego pełnego potencjału. Celuję w dawki 2 ml, nie czuję tej euforii, w ogóle chyba nic nie czuję. Rano dorzuciłem 1ml, to zasnąłem, więc chyba działa xD To jest substancja do zamulania samemu, czy raczej do wyjścia do ludzi? Czy wpierdalanie przez 3 lata benzo ma jakiś wpływ na działanie GBLa?

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Naukowcy odkryli związek między piciem alkoholu a demencją

Chociaż alkohol jest popularny od tysiącleci, a demencja staje się coraz bardziej powszechna, naukowcy nie odkryli jak dotąd związku między nimi. Jednak niedawno przeprowadzone badanie znalazło na to odpowiedź.
  • 1139 / 94 / 0

GBL nadaję się do wszystkiego, zwłaszcza poranne polewki zimą, po których szybko wracasz pod kołdrę %-D

Może masz lipnego giebla, nie wykluczałbym też winy tolerki krzyżowej z benzo, ale czy byłoby aż tak duże powiązanie? GBL ma tyle profili działania, odmulić bardzo dobrze potrafi w dobrych warunkach

Dodatkowo magia GBL'a pojawia się po kilku próbach, ktoś kiedyś mówił, że trzeba 30ml przerobić (?)
  • 4 / / 0

No to może jeszcze te kilkanaście ml przede mną, zanim poczuję moc tej substancji - na razie działa na mnie sedatywnie, ale to w większych dawkach, niestety w jakichkolwiek nie działa euforycznie - mam nadzieję, że z czasem się to zmieni.
  • 1724 / 389 / 0

09 października 2019Holstein pisze:
To jest substancja do zamulania samemu, czy raczej do wyjścia do ludzi? Czy wpierdalanie przez 3 lata benzo ma jakiś wpływ na działanie GBLa?
Dwie sprawy;
Do pewnej granicy do ludzi (gadka, libido, podobne), po pewnej granicy - zgon jak szmata i odespanie, o tyle dobrze że przy nieznacznym przekroczeniu nie trzeba jakoś SZCZEGÓLNIE martwić się o oddech (choć za miks GBL+alko nie odpowiadam czy ogólnie za miksy giebla z czymkolwiek, niełatwo też zdefiniować "nieznaczne przekroczenie") jak np. w przypadku opio-nokautu; po drugie, wpierdalanie benzo ma zasadniczy wpływ na giebla, powiedziałabym wręcz, że krzyżowy - jak wszystko, co działa przez majstrowania przy GABA. :pacman:

A z polewkami i hyc pod kołdrę to musi być strasznie smutno iść samemu, zwłaszcza w takie jesienno-zimowe dni. %-D
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata