GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny II

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 3493 Strona 342 z 350
Rejestracja: 2016
  • 539 / 105 / 0

No no i fajnie jest :korposzczur:
Rejestracja: 2010
  • 44 / 2 / 0

Mam tego słynnego GBLa, ale nie czuję chyba jego pełnego potencjału. Celuję w dawki 2 ml, nie czuję tej euforii, w ogóle chyba nic nie czuję. Rano dorzuciłem 1ml, to zasnąłem, więc chyba działa xD To jest substancja do zamulania samemu, czy raczej do wyjścia do ludzi? Czy wpierdalanie przez 3 lata benzo ma jakiś wpływ na działanie GBLa?

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Narkotyki do więzienia. W dobie epidemii koronawirusa skazani znaleźli nową metodę

Straż Więzienna od początku epidemii koronawirusa zatrzymała już trzy przesyłki adresowane do więźniów w zakładach karnych na Opolszczyźnie. Wszystkie listy były nasączone amfetaminą.
Rejestracja: 2016
  • 1282 / 115 / 0

GBL nadaję się do wszystkiego, zwłaszcza poranne polewki zimą, po których szybko wracasz pod kołdrę %-D

Może masz lipnego giebla, nie wykluczałbym też winy tolerki krzyżowej z benzo, ale czy byłoby aż tak duże powiązanie? GBL ma tyle profili działania, odmulić bardzo dobrze potrafi w dobrych warunkach

Dodatkowo magia GBL'a pojawia się po kilku próbach, ktoś kiedyś mówił, że trzeba 30ml przerobić (?)
Rejestracja: 2010
  • 44 / 2 / 0

No to może jeszcze te kilkanaście ml przede mną, zanim poczuję moc tej substancji - na razie działa na mnie sedatywnie, ale to w większych dawkach, niestety w jakichkolwiek nie działa euforycznie - mam nadzieję, że z czasem się to zmieni.
Rejestracja: 2014
  • 1887 / 474 / 0

09 października 2019Holstein pisze:
To jest substancja do zamulania samemu, czy raczej do wyjścia do ludzi? Czy wpierdalanie przez 3 lata benzo ma jakiś wpływ na działanie GBLa?
Dwie sprawy;
Do pewnej granicy do ludzi (gadka, libido, podobne), po pewnej granicy - zgon jak szmata i odespanie, o tyle dobrze że przy nieznacznym przekroczeniu nie trzeba jakoś SZCZEGÓLNIE martwić się o oddech (choć za miks GBL+alko nie odpowiadam czy ogólnie za miksy giebla z czymkolwiek, niełatwo też zdefiniować "nieznaczne przekroczenie") jak np. w przypadku opio-nokautu; po drugie, wpierdalanie benzo ma zasadniczy wpływ na giebla, powiedziałabym wręcz, że krzyżowy - jak wszystko, co działa przez majstrowania przy GABA. :pacman:

A z polewkami i hyc pod kołdrę to musi być strasznie smutno iść samemu, zwłaszcza w takie jesienno-zimowe dni. %-D
Rejestracja: 2017
  • 412 / 97 / 0

Kupilem sobie 100ml giebla w zeszlym roku jako alternatywa dla :wino: , ktorego niezbyt lubilem . Ogolnie dosyc przyjemna substancja ale mam do niej kilka zastrzezen po przerobieniu ok. 50ml :
- wypierdala libido na orbite , przez co jestes de facto zmuszony sobie zwalic czy chcesz czy nie %-D
- faza jest hmmm pusta , syntetyczna ?
- i konczy sie niemal po godzinie ...

na plus to
+ mocne wejscie na banie :halu:
+ muzyka brzmi swietnie
+ unikalne wizuale
+ euforyczny
Rejestracja: 2019
  • 467 / 52 / 0

Co sądzicie o leku xyrem? To GBL tylko apteczny, pewnie prywatny lekarz spokojnie przepisze. Na chuj więc kupować to z czarnego rynku, gdzie tak naprawdę nie wiadomo co dostaniemy
Rejestracja: 2010
  • 4469 / 710 / 25

W Polsce jest niedostępny i nielegalny.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

Z Gazety Pomorskiej : "W organizmie Turka ujawniono też ślady GHB – substancji potocznie zwanej „pigułką gwałtu” i w takim celu często stosowanej. Ale ta substancja występuje też naturalnie w organizmie człowieka. Co więcej. Biegli badający zmarłego nie wykluczyli, że GHB w takim stężeniu, w jakim ujawniono u Yigita I., mogło być też efektem przemian pośmiertnych"

Czy to jest prawda z tymi przemianami pośmiertnymi? Czy może jednak redaktor sie pomylił z DMT?
Rejestracja: 2019
  • 12 / / 0

05 listopada 2019Dawids95 pisze:
Co sądzicie o leku xyrem? To GBL tylko apteczny, pewnie prywatny lekarz spokojnie przepisze. Na chuj więc kupować to z czarnego rynku, gdzie tak naprawdę nie wiadomo co dostaniemy
apteczny GBL czy raczej miales namysli apteczny GHB?
Posty: 3493 Strona 342 z 350
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1219 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość