zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozmnażaniem konopi. Chcesz utrzymać moc swojej odmiany? A może planujesz stworzyć nową? W takim razie ten dział jest dla Ciebie!
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 346 / 59 / 0
Hej.

Jestem członkiem studenckiej organizacji działającej na rzecz liberalizacji polityki narkotykowej :) Pracuję nad projektem strony internetowej, która miała by rozprawić się z mitami na temat "skuna" i przy okazji proponować bezpieczne metody palenia cannabis. Całość ma działać na zasadzie szybkiego przekroju "życia" kwiatów, które otrzymuje finalnie konsument. Jako pierwszą część, chce rozprawić się z kwestią "chemik nie naturka", przez opisanie działania wszystkich środków używanych przy uprawie ganji, oprócz ziemi i słońca.

I teraz prośba do Was, jako osób znających się z praktyką hodowli marihuany, czyli nie tylko prostymi how-to ale również zaznajomionych z mniej popularnymi metodami, o pomoc w zgromadzeniu w tym wątku listy typów specyfików, poczynając od niestandardowego gruntu po odżywianie uciętych topów brixem. Interesuje mnie wszystko co nie jest wodą, słońcem i ziemią.

I druga kwestia, mniejsza - macie pomysł jaka dziedzina nauki zna sie na strukturze roślin (budowa kwiatów, łodyg, nasion, itp, szczegółowo) a jaka na samym procesie uprawy odstrony biochemicznej?

TL;DR - STUDENT PROSI O POMOC W WYPISANIU WSZYSTKIEGO CZEGO UŻYWA SIĘ PRZY UPRAWIE Z WYJĄTKIEM SŁOŃCA WODY I ZIEMI

sorry jeśli zły dział, nigdzie nie pasowało do końca...
Społeczna Inicjatywa Narkopolityki
TESTY na 550+ substancji, w tym LSD, MDMA, zioło, opio, stimsy
BITCOIN ☑ SSL ☑ IPv6 ☑
Kup narkotesty i wesprzyj Hyperreala - z kodem [h] 10% rabatu i 10% na serwery w prezencie od SIN - tylko na sklep.sin.org.pl
  • 17 / 1 / 0
do uprawy używa się nawozów sztucznych/organicznych
jako podłoże używana jest nie tylko ziemia ale i włókno kokosowe keramzyt - mówię tu o uprawie hydroponicznej
jako że rolę słońca hodowanych roślin w domu używa się sztucznego oświetlenia lamy cfl hps i inne

co do nauki na temat roślin to z całą pewnością botanika ;)

a wracając do nawozów poczytaj na temat ,,deficyty związków mineralnych '' a dowiesz się co jest w składzie nawozów prócz N P i K

a żeby rośliny dobrze rosły dodaje się do wody z nawozem np glukozę , regulaca ph też ma znaczący wpływ
poczytaj o opryckach STS'em w celu nakłonienia rośliny żeńskiej do produkcji męskich kwiatów - hermafrodytyzm

na chwilę obecną nie przychodzi mi nic więcej do głowy


pozdrawiam
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.