Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
wszytski weglowodory aromatyczne ( w szczegolnosci beznen ktorego nie wiedziec czemuw malych[1%] dawkach dodaja do klejow ) sa rakotworcze i to bardzo niszcza przedewszytkim szpiky kostny(powodoja baialaczke najbardziej toksyczny jest beznen nawet 10 razy mniejsze sterzenie od wyczuwalnego przez ludzki nos(nie wyczuwalne) moze powodowac raka
unikajcie rowniez weglofodorof chlorowanych chloroform , chlorek metylenu tez sa rako tworcze dzialaja alkilujaca tzn odlacza im sie atom chloru i w to miejsce chetnie sie przylacza jakas aminka (np jakas aminaka z DNA lub RNA)
tez rzeczy sa szkodliwe a fazy po nich nie zbyt ciekawe szkoda zdrowia
bawcie sie wszytkiem innym tylko nie tymi rzeczami wszytkie aminki (fentylo czy trypt) sa znacznie mniej szkodliwe ostroznie tez obchodzil bym sie z benzydiamina (tantum rossa)
zewsząd i znikąd pisze: kiedy byłam w podstawówce, wielu próbowało wąchać markery... ;)
A co do inhalantów, bawilem sie tym przez pewien czas, loty po inhalantach (toluen/butan) są ciekawe i wciągające(do czasu), niestety szkodliwość tych substancji bije na glowe wszelkie pozytywne efekty, szkoda wątroby, nerek, płuc, mózgu i oczywiście swojej psychiki. Przy częstym stosowaniu inhalanty uzależniają, pojawiają się okrutne doły i inne nieprzyjemne problemy psychiczne i fizyczne. Najlepiej się za to wogóle nie zabierać.
Ciekaw jestem czy ktoś próbował mix inhalanty(toluen) + grzyby? Bardzo ciekawy,pozytywny mix. Nigdy bym nie przypuszczał że te substancje się tak dobrze łączą.
Jednak fazy po nich są bardzo ciekawe. W życiu miałem może z 10 doświadczeń z tymi środkami, pierwszą- około 10 lat temu. W tamtym świecie po zażyciu czujesz się tak jakbyś był blisko rozwiązania jakiejś wielkiej tajemnicy. Nie potrafisz powiedzieć co to jest ale wiesz że jesteś blisko.
jeden mój kumpel zajebał się w kiblu na śmierć gazem do zapalniczek, drugi po kleju leżał w szpitalu na odtruciu.
dwóch innych rok na budasiu - mieli fazy od przyjścia na klejowy świat poprzez kolejne etapy, rozmowy z bogiem itd aż do momentu kiedy coś kazało im przestać.
Taka rada... siedze w komputerach już kilka dobrych lat, jakiś czas je też serwisowałem.
To nie jest powietrze tylko jakiś inny gaz. Ma specyficzny zapach i się nieźle pali. Na pewno to nie jest sam tlen bądź samo powietrze jak niektórzy sądzą...
Kto chce mieć orzecha zamiast mózgu niech próbuje... Powodzenia ;]
krzywyxxx pisze: Czy ktoś już prubował sprężonego powietrza [...] gruby glos po tym.
Kazik pisze:Jedno wyklucza drugie, przez co możesz wnioskować, że to NIE jest sprężone powietrze. Inhalanty ssą (oprócz N2O).krzywyxxx pisze: Czy ktoś już prubował sprężonego powietrza [...] gruby glos po tym.
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
jogurt pisze:Kazik pisze:Jedno wyklucza drugie, przez co możesz wnioskować, że to NIE jest sprężone powietrze. Inhalanty ssą (oprócz N2O).krzywyxxx pisze: Czy ktoś już prubował sprężonego powietrza [...] gruby glos po tym.
U mnie na dzielni chodziły legendy o śmiałkach, którzy inhalowali się... gazem z gaśnic, to chyba jakiś freon albo fluoropochodna jakaś czegoś, nie wiem. Ponoć było to bezpieczne zajęcie, dopóki trip sitter pilnował, żeby oderwać delikwenta od gaśnicy po trzecim wdechu. W przeciwnym razie kończyło się to przyssaniem na śmierć, tak przynajmniej głosiła legenda. Nie sprawdzałem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/emblemat-kpp-gniezno.jpg)
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze
Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.