Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
Z tego co wiem to ludzie palili chlorowodorek MDPV i mieli całkiem dobrze
Czy jest to możliwe z chlorowodorkiem alfy-PPP. Ktoś próbował palić ten biały proch?
Myślałem też nad sprowadzeniem tego do formy kraku.....
Powód: poprawka tematu wątku
Temperatura samozapłonu: 205.1 °C
Temperatura wrzenia: 415.5 °C
Źródło: ChemSpider.com
Poza tym chlorowodorek topnieje z rozkładem w temp.238 - 239 °C(dane eksperymentalne).
To też nie ma sensu...
Tylko przy waporyzacji α-PPP będzie emitowane znacznie więcej HCl, niż przy MDPV. Jednorazowo oczywiście to nie problem, ale jak ktoś się zamierza w to wkręcać, to trzeba materiał do freebase sprowadzić.
surveilled pisze:Tylko przy waporyzacji α-PPP będzie emitowane znacznie więcej HCl, niż przy MDPV.
[ external image ]
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Marihuana a metabolizm. Naukowcy odkryli zaskakujący wpływ konopi na organizm
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego odkryli, że związki zawarte w konopiach mogą wpływać na wagę i metabolizm w sposób bardziej złożony, niż dotąd przypuszczano. Eksperymenty na myszach sugerują, że za potencjalne korzyści metaboliczne mogą odpowiadać nie tylko THC, ale również inne substancje obecne w marihuanie.
