Alkohol i leki - łączenie.

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 7 / / 0

Ja nie polecam escitalopramu z alkoholem. Dwa drinki wypiłem raz i lęki sie nasiliły jak działanie alko ustąpiło. Pozatym kac nieprzyjemny
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 837 / 0

Ja nigdy nie jestem za łączeniem klonazepamu z alkoholem.Kiedyś na festynie wypiłem parę kielonow wódki i do tego 4 mg klona to tak mnie zajebało, że jak jadłem hamburgera to spałem :ziew:
Ale jedno - dwa piwka do klona komponuje się idealnie. :psycho:

Koszmary białej Ameryki

U podstaw epidemii opioidowej, która przeorała Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz, leży właściwa wszystkiemu, co żyje, chęć uniknięcia bólu. Wyeliminowanie go opatrzone jest ryzykiem, na które pozwolić sobie mogą przede wszystkim ci lepiej sytuowani. To o nich przeczytamy w książce „Dreamland” Sama Quinonesa. Na historię cierpienia niebiałej Ameryki musimy jeszcze poczekać.

Policjanci odkryli zaczarowany las marihuany, w którym krzaczory pną się do nieba i są wielkie jak

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie odkryli bujne krzaki marihuany w lesie w pobliżu Sierakowa. W wyniku działań mundurowych ujęto dwóch 19-latków.
  • 12 / 4 / 0

@ledzeppelin2
Odnośnie łączenia pyralginy z alko.
Leku tego nie powinno się stosować w połączeniu z alkoholem, gdyż pojawia się ryzyko niewydolności wątroby lub jej ciężkiego uszkodzenia. Trzeba wybrać, albo leczenie albo konsumpcja alkoholu.
Wiadomo, jednorazowe połączenie krzywdy nie powinno zrobić. Ale raczej należy unikać takiego połączenia.
  • 989 / 101 / 3

Tisercin z alkoholem- nie polecam
Chloroprotiksen z alkoholem- w ogóle nie polecam
baclofen z alkoholem z umiarem niby można ale znaj wtedy umiar.

Ogólnie ćpaku młody jak bierzesz leki nie chlej jak chlejesz nie bierz leków.
  • 25 / 2 / 0

Ktoś ma jakieś info odnośnie sotalolu z alko? Mam problemy z arytmią (WPW, preekscytacja), odkąd ćpię sotalol wszystko się uspokoiło, ale jako walczący z problemem, ale niestety jednak alkus, czasem się powstrzymać nie mogę...
  • 27 / 1 / 0

Ja jedząc esci + prega ograniczyłem alko - albo prega albo alko moim zdaniem, bo wzmacnia działanie alkoholu i wypijając 2 piwa czułem się jak po 4.. Co do esci nie zauważyłem różnicy
  • 150 / 15 / 0

Zawsze podchodziły dwie piątki relanium i czteropak żywca.
  • 653 / 143 / 0

polecam
  • 22 / 2 / 0

Mój alkoholizm i branie leków przeciwbólowych doprowadził do pęknięcia wrzodów jakieś 4 lata temu. 2 lata temu miałem zapalenie otrzewnej i dwunastnicy, od tamtej pory nie piję wcale
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 1727 uczestników Wejdź na czata