Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 2775 / 29 / 0
Apel... o rozwagę
Nieprzeczytany post autor: BS »
Apeluję o rozwagę i nie zadawanie pytań typu "jaka dawka na pierwszy raz", "jak przyjąć", "czy ogarniemy" etc. Nauka korzystania z wyszukiwarki będzie motywowana warnami zgodnie z regulaminem (III §2. Przed założeniem nowego tematu lub zadaniem pytania sprawdź, czy na Forum nie znajdują się już stosowne informacje. Pomocna w tym będzie opcja "Szukaj". Upewnij się także, że zakładasz nowy wątek w odpowiedniej kategorii.)
Stosowne informacje dotyczące poszczególnych związków znajdują się w poszczególnych wątkach tematycznych. Zadbajmy o to aby dyskusja była prowadzona na w miarę dobrym poziomie
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.