Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 2775 / 37 / 0
Witam, wątek ten przeznaczony jest głównie dla nowych użytkowników nie radzących sobie jeszcze z wyszukiwarką lub lubiących spamować i siać zgorszenie ;-)

1) co na pierwszy raz etc.- "pierwszy raz z psychodelikami"
2) dawkowanie poszczególnych tryptamin - "Tryptaminy - HOWTO"
3) sposoby administracji -
* "Tryptaminy- podanie iniekcyjne"
* "Tryptaminy - palenie"
* "Tryptaminy - sposoby administracji i inhibitory MAO"

Na forum, poza działem ogłoszeń nie rozmawiamy o sklepach - wszelkie pytania o nie proszę kierować do siebie nawzajem przez priv. Informacje dotyczące źródeł, które znajdą się w wątkach zostaną nagrodzone warnem, podobnie jak bezsensowny spam. Pytania o dawkę na pierwszy raz substancji wymienionych w how-to będą usuwane. Zrobił się nam Panie i Panowie burdel, więc trzeba nieco zmienić zasady.

[12.10.10] drobna edycja /pll
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.