Pytania o ceny

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 317 / 49 / 0

1g kokainy niezbadanej jakości (wiem jedynie, że to koks i nie jest wcale taki zły jesli chodzi o jakość, niezweryfikowane przeze mnie) za 350 zł, ok cena, czy pierdolić dalsze rozmowy?
  • 213 / 16 / 0

Osobiście nie dawałbym więcej niż 300, nawet za czysty. Nie jest to tyle warte, a tu jeszcze masz wątpliwej jakości

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Narkotyki z tabletek na katar, dostępnych bez recepty w każdej aptece. Tropy prowadzą do polityki

Dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl i Superwizjera TVN ujawniają kulisy międzynarodowego narkotykowego biznesu na wielką skalę.
  • 69 / 6 / 0

Ile dalibyscie za poltram combo 20tabl
  • 116 / 21 / 0

To jest takie gówno- Paaanie nie dośc że tramal to jeszcze musisz sie w ekstrakcję musisz sie bawić. 20 tabletek - to jest chyba tyle że Ci wychodzi ok 700mg Tramalu - wiem bo raz jeden jedyny brałem wlasnie to i wlasnie taką ilość. No powiem Ci że dwie dychy MAX !
  • 83 / 8 / 0

1 g koksu w Londynie.
100 funtów to już zdzierstwo?
Spodziewałem się ceny nie mniejszej niż 60-70 funtów za coś sensownego.
Temat nie będzie od ciapakow, o jakości się dopiero wypowiem.
W Polsce płace 300 i jestem zadowolony.
  • 116 / 21 / 0

To chyba musiał by być krystalicznie czysty 99,9 wtedy był by wart wydania ponad 600ściu set złotych ( proponuje w naszych polskich cenach na to patrzeć ) ale że nie masz możliwości sprawdzenia , najpewniej nie jest i wtedy jest to iście drakońska cena. No ale to w końcu koks jak CIę nie stać na zabawę po pańsku na pewno mają tez mefedron nie ? xD
  • 83 / 8 / 0

Funt jest po 5 zł jak już... cóż ogarnia dobry kolega wiec zaryzykuje.
Osobna sprawa patrząc na nasze zarobki a Anglików to różnica jest żadna - 300 w Polsce w Anglii 500

PS. To ze kogoś stać na koks nie musi oznaczać, ze lubi być ruchany w dupe... stad moje pytanie.
Zreszta w temacie o Anglii wyczytałem, ze ceny przyjmując, ze jakość jest uczciwa wąchają się tam 70-100f - wszystko taniej oznacza pewny shit.
PS2. Próbowałem ultraczystego koksu który kosztował poniżej 100 zł za gram ale będąc w Ameryce Pld.
Wiec jakość jest tylko jednym z wielu czynników jeśli chodzi o wartość koksu, w końcu sam proces produkcji to grosze.
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2019 przez misiek010101, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 58 / 11 / 0

Właśnie spożywam sobie taki za 100f. Kość. Trzeba było na rozgrzany talerz wrzucić.
  • 69 / 12 / 0

Zamiast kupować na lewo idź do lekarza, na luzie wyciagniesz
kacpergx pisze:
Ile dalibyscie za poltram combo 20tabl
  • 1496 / 173 / 0

06 grudnia 2019misiek010101 pisze:
1 g koksu w Londynie.
100 funtów to już zdzierstwo?
Spodziewałem się ceny nie mniejszej niż 60-70 funtów za coś sensownego.
Temat nie będzie od ciapakow, o jakości się dopiero wypowiem.
W Polsce płace 300 i jestem zadowolony.
Więc tak, w Londynie koki jest mnóstwo, powiedziałbym, że wciąganie kokainy to ulubiona weekendowa rozrywka londyńczyków.

Wszystkie ceny plus minus oczywiście:
50f - chujowe / średnie sorty i jeśli lubisz dobry temat to Cie nie zadowoli, pieniądze wyrzucone w błoto,
70f - dobry bądź bardzo dobry sort, spokojnie może mieć 70% i więcej,
100f - tu już nie wyobrażam sobie nic innego niż bardzo dobry / zajebisty temat, ale równie kozacki można dorwać za 70. Zaznaczam: można, jest po prostu podobnie jak u nas: jedni mają bardzo czystą królową za 500 PLN, a inni za 300. 100 funtów jednak to maksymalna granica za bardzo dobrą kokaine w Londynie.

Wszystko powyżej 100 to już kompletne zdzierstwo. Jeśli koks, tak jak mówisz, nie będzie kupowany od czarnych / ciapaków byłbym na Twoim miejscu dobrej myśli.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata