Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 4636 Strona 449 z 464
Rejestracja: 2020
Użytkownik zbanowany
  • 159 / 16 / 0

Pregabalina nie robi normalym ludziom takich jazd po 6 mies. na 300/doba. Nie na tyle, żeby mieć tak ciężką podłamkę z myślami S i objawami jak po odstawianiu klonazepamu. Po prostu maskowałeś nią problemy, zamiatając je pod dywan a potem ten dywam (pregabalinę wraz z innymi używkami) zdjąłeś z podłogi i wszystko cie jebło.
Rejestracja: 2014
  • 3309 / 396 / 0

Ja potwierdzam. Po pół roku kiedyś odstawialem CT 300mg doba bez wyskokow rekreacyjnych i nie miałem żadnych problemów ani skreta. Jestem w szoku że Cię tak wytsrmosilo.

Teraz biore juz rok i sie tak zastanawiam co przyniesie czas. Biore 300mg doba nie nadużywam ze dwa razy wzialem po 450mg.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Wrocław: Leki na katar przerabiali na groźny narkotyk

Policja rozbiła szajkę trudniącą się wysyłaniem z Polski do Czech lekarstw na przeziębienia, przerabianych potem na groźny narkotyk – metamfetaminę. Wśród ośmiu zatrzymanych są mieszkańcy Wrocławia. Policjanci przeszukali kilkanaście miejsc głównie we Wrocławiu i okolicach. Znaleźli m. in. 13 milionów złotych w gotówce.
Rejestracja: 2019
  • 56 / 21 / 0

Rejestracja: 2018
  • 678 / 120 / 0

Zgadza się. Że kogoś nie wyczochra nie znaczy, że wszystkim się uda. Skręt jest kurwa paskudny a nawet schodzenie z dawek hartuje duszę.
Rejestracja: 2019
  • 1111 / 87 / 0

13 lipca 2020uxuuri pisze:
Nasunęła mi się myśl, bo może innym też się w trakcie brania/na odstawce pojawiły swoiste tiki, mimowolne ruchy twarzy trudne do ogarnięcia nawet przy mocnym skupieniu na kontrolowaniu własnej mimiki
Mi właśnie zaczęły się one pojawiać nagminnie jak ostro leciałem na wysokich dawkach pregabaliny rekreacyjnie chociaż zapisano mi ją w mniejszych przeciwlękowo to za bardzo się spodobała, przy dawkach rzędu ~1g to już się czułem jakby mi ciało prądem raziło, chociaż przez b długi czas zwalałem to na przestimowanie innymi używkami
Jak zacząłem odstawiać ten lek jako ostatni psychotrop, który mi został poza kwetą (wcześniej pisałem, że troche za szybko odstawiałem - mimo to po 2-3 gorszych dniach jest naprawdę spoko) to oczywiście najpierw tiki się nasiliły
5 dni jestem już wyzerowany i z dnia na dzień jest ich coraz mniej a jak już się pojawią to są bardziej do ogarnięcia

+ minęło takie potężne uczucie wapna w głowie, mogłem wrzucać w siebie wszystko co klepie ale z żadnych czasów nie mam takich luk pamięci jak z okresów brania pregabaliny, 4 lata na benzo to nic

Doskonale wiem o czym piszesz , pamiętam jak zaczęto podawać mi Pregabaline to miałem takie " tiki " to są takie mimowolne ruchy ciała tzw miklonie to jest normalny efekt dzialania pregabaliny miałem tak przez pierwszych kilka dni później ustąpiły te "tiki " i mimowolne ruchy ciała może to też występować przy większych dawkach .. jak mną " trzepało " za mocno to walilem klonazepam IV i było ok . Także nie martw się to normalny efekt zażywania Pregabaliny zazwyczaj przechodzi po kilku dniach max tydzień..
Rejestracja: 2018
  • 30 / 1 / 0

potwierdzone, “tiki” znikają same
Rejestracja: 2020
  • 34 / 1 / 0

U Was prega wyłącza lęki? Czy tylko dodaje odwagi? Dziwnie jest mi oceniać jej działanie przeciwlękowe. Może też zbyt mała dawka po prostu nie działa zbyt dobrze
Rejestracja: 2020
  • 5 / / 0

Ja nieco z innej beczki, choć przyznam, że po tym co czytam tutaj początkowy optymizm z powodu zmiany leku na pregabalinę zmalał i nieco się wystraszyłam.
Dostałam lek w najniższej dawce (2x75mg) na lęki. Biorę od 5 dni i jestem jakaś rozbita. Czuję się jak pijana, nieco odrealniona, na niczym nie mogę się skupić. Ale nie to mnie martwi. Martwi mnie to, że mimo diety redukcyjnej, mimo tego, że do tej pory ładnie schodziłam z wagi, w te kilka dni waga skoczyła mi o 3 kilo. Czy ma to jakiś wpływ? Jak sobie z tym radzić? Dodam tylko, że apetyt mi nie wzrósł, wręcz przeciwnie, muszę się zmuszać, żeby coś zjeść...
Czy to możliwe, że przy tak małej dawce i przy tak krótkim czasie aż tak mi się pozmieniało czy raczej szukać przyczyny gdzieś indziej.
PS. Przez ostatnie dni męczyły mnie raczej sensacje żołądkowe więc teoretycznie powinnam schudnąć ;)

2020 lip 17, 08:17 / scalono - surv

Po wczorajszym napadzie lęku, poczuciu, jakbym przez ostatni tydzień piła na umór, a teraz mam ostry zjazd, po tym, jak musiałam ratować się alprazolem, dziś mówię pregabalinie dość. Są wakacje, mam dzieciaki w domu, a takie akcje nakręcają u mnie jeszcze poczucie winy, że jestem warzywem rażonym prądem.
Nigdzie nie wyczytałam o takiej reakcji na pregę, może po czasie to przejdzie, ale lęki, jakie mam teraz są o niebo gorsze od tych, które ona ma leczyć. Nie mam teraz dostępu do lekarza, ale zdecydowanie, nawet skutki uboczne sulpirydu były lepsze od tego dziadostwa.
Rejestracja: 2019
  • 126 / 8 / 0

A jak myślicie, takie przyśpieszenie czasu to może być zasługa Pregaby czy Escitalopramu ?
Ostatnio spojrzałem na kalendarz i byłem w szoku, że to już 2 tygodnie minęły, w moim odczuciu to był z tydzień max. Coś bez kitu jest z tym nie halo.
Rejestracja: 2020
Użytkownik zbanowany
  • 159 / 16 / 0

Pregabalina nie oddziaływuje na rec GABA tylko na kanały wapniowe? Czy może oddziałuje też na GABA ale nie bezpośrednio. Coś wspólnego mieć musi, skoro w samej nazwie jest preGABAlina.
17 lipca 2020ToMashov pisze:
A jak myślicie, takie przyśpieszenie czasu to może być zasługa Pregaby czy Escitalopramu ?
Pregabaliny, też tak mam przy większych dawkach.

Obecnie biorę już standardowo po 150mg rano i wieczorem. Nic nie czuję takiej dawki, po prostu nie jest źle jak biorę jak pominę mogą się pojawić lęki. Biorę to już pół roku i ok. 5 razy miałem wyskoki na dawkach 500+. Tolerancja na dawki rekreacyjne znika po kilku dniach a w moim przypadku jak taką wezmę po 1,5-2 tygodniach jest identyczny stan jak za 1 razem. Ciekawe jak będzie wyglądała odstawka. Myślę, że spoko. Ludzie, którzy narzekają i płaczą płacą za własną głupotę- każdy taki przypadek (o jakim czytałem) to była odstawka CT.
Posty: 4636 Strona 449 z 464
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 1330 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości