Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 16 / 3 / 0

Nada się to na wyciszenie i zaśnięcie po maratonie z 3cmc? Jeżeli tak to kiedy zacząć wrzucać i jakie dawki?
  • 37 / 12 / 0

25 lutego 2020truten3 pisze:
Nada się to na wyciszenie i zaśnięcie po maratonie z 3cmc? Jeżeli tak to kiedy zacząć wrzucać i jakie dawki?
Moim zdaniem w takich sytuacjach tysiąc razy lepsze są klony. Po chlorprotiksenie faktycznie sporo pośpiesz, ale czy faktycznie się w tym czasie zregenerujesz... Ja po dawce 50mg spałam przez ładne kilkanaście godzin, próbowałam wstawać wcześniej, ale autentycznie nie byłam w stanie się utrzymać na nogach (facet mnie musiał zbierać z podłogi :P). Żeby w końcu jakkolwiek wstać, musiałam wziąć sporo fety, a i tak do końca dnia czułam się strasznie zmulona i mało co ogarniam, na pewno nie czułam się też jakkolwiek wypoczęta. Przy niższej dawce nie jest aż tak źle i nawet nieźle mi się śpi (świadome sny!), ale również jest to bardzo długi i twardy sen, nie do dobudzenia. Moim zdaniem chlorprotiksen jest dobrym lekiem, kiedy masz silne myśli samobójcze i potrzebujesz po prostu przespać najgorszy moment, brania na zjazdy sobie natomiast kompletnie nie wyobrażam.

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Sprzedana na aukcji tabliczka sprzed 5000 lat zawiera najstarszy podpis i opis produkcji piwa

Dom aukcyjny Dreweatts sprzedał liczącą 5000 lat glinianą tabliczkę zawierającą opis procesu produkcyjnego piwa oraz, co najważniejsze, prawdopodobnie najstarszy znany nam podpis. T
  • 72 / 8 / 0

Na mnie osobiście chloroprotiksen bardzo negatywnie działał. Ciągłe poczucie "odrealnienia", zamuła,otumanienie, nie dało się skupić na niczym. Bardzo nie polecam.
  • 445 / 55 / 0

Wiem ze na ogol uzywanie neuroleptow tyra leb, ale czy chlor nada sie aby wylaczyc pizde po fecie jak jeszcze dziala? Bezpiecznie oczywwiscie...
  • 283 / 69 / 0

Ma ten lek jakieś rekreacyjne działanie?
Dodatkowo niech ktoś powie, czy działa zapobiegawczo na stany lękowe.
  • 196 / 66 / 0

Nie ma absolutnie działania rekreacyjnego i nie działa. Na lęki antydepresanty, benzo, pregabalina. Ewentualnie to już prędzej hydroksyzyna.
Chyba, że mówimy o zniesieniu lęków przez lobotomię.
  • 283 / 69 / 0

Dzięki za szybką odpowiedź. Do tej pory z zebranych info wyszło mi, że to typowy usypiacz . Zgadza się?
  • 196 / 66 / 0

To jest zamulacz stosowany w chorobach psychicznych, w których masz wystrzelony poziom neuroprzekaźników, głównie dopaminy, przez co trzeba Cię spacyfikować. Epizody psychotyczne, schizofrenia, faza maniakalna w chad. *
Czasami neuroleptyki są stosowane jako leki nasenne w ciężkich przypadkach, m.in. dlatego, że lekarze boją się zapisywać bardziej uzależniające środki.
*no i na detoksach, kiedy trzeba pacjenta spacyfikować czymś innym niż bzd i szybciej działającym niż antydepresanty
  • 3443 / 421 / 0

29 marca 2020WALLSTREET pisze:
Ma ten lek jakieś rekreacyjne działanie?
Dodatkowo niech ktoś powie, czy działa zapobiegawczo na stany lękowe.
Kiedyś przyjąłem 15mg sniffem, myslalem ze mi nos wypali, a w leb to jakby mi ktos zajebal obuchem, taka faza %-D
  • 283 / 69 / 0

Dzięki za opisanie działania. Myślałem, że to można rekreacyjnie dodać, a tu wychodzi, że to niezły ujebywacz nassenny.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 1488 uczestników Wejdź na czata