Amfetamina - Najdłuższy ciąg bez przespanej nocy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 467 Strona 46 z 47
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

74h , byłam zombie ....nie polecam
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Witam. Mój najdłuższy ciąg bez przespanej nocy trwał tylko dwa dni.
Nie dałabym rady dłużej.
Jestem za słaba chyba😃

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

Jak rozpocząć kwalifikację do leczenia medyczną marihuaną

Celem pierwszej wizyty jest wywiad lekarski oraz ustalenie w jaki sposób terapia medyczną marihuaną, może wspierać terapię główną. Nie ma gwarancji, że wizyta zakończy się receptą na medyczną marihuanę. Pacjent może zostać skierowany do terapii także innymi kannabinoidami niż THC.
Rejestracja: 2020
  • 8 / / 0

około 30-33 godzin nie mam zamiaru nigdy dłużej zbyt męczące i szkodliwe
z tym że licze dzień poprzedni od 8 rano w ten sam dzień poszły 2-3 mini kreski miedzy 22-23 i rano w dzień nastepny przed 8 jedna na przetrzymanie
Rejestracja: 2020
Użytkownik nieaktywny
  • 18 / 6 / 0

3 dni, podejmowałem próby zaśnięcia ale kończyło się na klasycznej SUFITÓWIE. W takim stanie materiał już ledwo co rusza. Dobranoc
Rejestracja: 2020
  • 41 / 5 / 0

3 dni nie spałem najdłużej. A cały materiał schodził ze mnie chyba z tydzień, od tamtej pory przystopowałem z amfą
Rejestracja: 2020
Użytkownik nieaktywny
  • 43 / 1 / 0

Ja najdłużej 3 dni, nie lubię walić aż tak długo, mecze się strasznie już po jednej nocce, ja wale intensywnie w noc już jak dzień świta staram się nie brać, wtedy czas na relax prysznic itp, a moi znajomi tak samo chilling, a nie potem łeb zwalony, bełkot z mordy, i nie ogar w głowie, wsystko z głową.
Rejestracja: 2020
Użytkownik nieaktywny
  • 141 / 23 / 0

4 nocki zarwane sie zdarzyly ale 5 dnia wyjebany kosmicznie, klotnia z szefem ostra... od niedzieli do czwartku... nie polecam :zombie:
Rejestracja: 2020
Użytkownik nieaktywny
  • 134 / 20 / 0

Bez snu najdłużej 2 nocki, czułem się całkiem dobrze. Oczywiście że dałbym radę dłużej jakby materiał był ale 2 nocki u mnie są granicą, zawsze staram się trochę zregenerować.
Rejestracja: 2020
Użytkownik nieaktywny
  • 43 / 1 / 0

Też 2 dni, 3 dni, za dużo dla mnie nie czuję się dobrze wtedy, nie polecam,
Czuję że za dużo, zaczyna mi się ryc wszystko zaczyna wkurzać. Jeden dwa dni spoko nie więcej, zresztą zawsze staram się robić to z głową, wszystko jest dla ludzi. Ale trzeba umieć i wiedzieć kiedy dość.
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0

4 noce, nie był to zbyt duży wyczyn bo po prostu ciąg ze znajomymi, więc nie liczyliśmy czasu, w trakcie poleciały też inne rzeczy, pod koniec wydarzały się dziwne akcje, kolega złapał paranoję i jakieś wielkie halucynacje, mi się w sumie obeszło lajtowo, tylko potem powrót do życia był w kurwę ciężki, spałam przez 22h, a potem znowu przez 2 dni nie, głównie przez problemy z pikawą, jak zasypiałam to miałam wrażenie, że się nie obudzę, ciężko się oddychało, serce zwalniało tak, że miałam wrażenie, że się zaraz zatrzyma
potem doszły ciągłe bóle w klatce piersiowej i ten ucisk przy najmniejszym wysiłku, ale to pewnie wina nie tylko tamtego ciągu
Posty: 467 Strona 46 z 47
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości