Antydepresanty - Odstawienie

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 475 Strona 46 z 48
Rejestracja: 2020
  • 1416 / 246 / 0

Cześć vol 2.
Mile widziane będzie scalenie postów.
Dziś a bardziej wczoraj spałem gdzieś od 18 do 24, później bezsenność i przychodzące do głowy (z tej perspektywy) ciężkie myśli, które jeszcze niedawno miałbym zupełnie gdzieś.
Mam tak potężne brain zaps, że zastanawiam się nad przyjęciem sertraliny w dawce 25mg,
na tyle w tym momencie mam podzielone pozostałości po odstawce.
Jak sobie z tym poradzić? Przy każdym ruchu czuje jakby całe moje ciało dostawało pierdolca. To jest jakiś dramat.
mj zdała się uspokoić te jebane brain zaps, ale nie mam tego na tyle żeby się wspomagać wciąż.
Ponawiam wobec tego pytanie, czy lorazepam LUB clonazolam pomoże czy tylko mi jeszcze dorzuci zaćmienie umysłowe?
Czy lepiej wrócić do sertraliny, ale może spróbować z mniejszą dawką?
Kurwa, już nawet nie wiem która to doba bez sertraliny. 3, 4, a może 2? Postrzeganie czasu zdaje się być trudne.
Jest godzina 6:57, zażyłem 2mg lorazepamu.
Jak żyć? :niewiem:
Rejestracja: 2016
  • 64 / 10 / 0

ja właśnie jestem na etapie odstawiania sertraliny, po prawie roku przyjmowania 100mg. Mam jeszcze jakiś czas brać 50mg. Jak zaczęłam czytać, że serio niektórzy źle znoszą odsstawianie tego to zaczynam się bać xd ale wolę sie nie nakręcać.

Metadon zamiast heroiny to nie darmowe ćpanie, tylko realna pomoc

"Większość bliskich osób uzależnionych sądzi, że podawanie zamiennika narkotyku to darmowe ćpanie. Od stereotypu odchodzą, dopiero kiedy widzą, że terapia substytucyjna pomaga. Dla uzależnionych to najbardziej efektywna metoda w odchodzeniu od przyjmowania narkotyków."

Rozbity gang tworzył laboratoria narkotyków, plantacje konopi i przemycał narkotyki

W działaniach wsparcia udzielili funkcjonariusze dolnośląskiej KAS. Śledztwo jest rozwojowe.
Rejestracja: 2020
  • 1416 / 246 / 0

Ja dziś już nie wytrzymałem, wziąłem dwie tabletki, podzieliłem na równe części żeby było po 25mg, przyjąłem 25mg i chyba potem będę redukować jeszcze do połowy tego i w ten sposób spróbuję odstawić, bo inaczej to wydaje się nie do zrobiena..
Rejestracja: 2008
  • 2715 / 12 / 0

Brałem sertralinę pięć lat, z czego dobre cztery po 100mg. Trochę z przymusu, trochę z wewnętrznej potrzeby odstawiłem parę miesięcy temu jedząc 4 tygodnie 50mg, a ostatni tydzień 25.

Poza nieco zwiększoną emocjonalnością (czytaj: łatwiej się wkurwiam) cała reszta terapeutycznego działania chyba zostanie na stałe, chociaż na to może składać się trochę więcej czynników o których nie zamierzam pisać.

Generalnie jak ktoś przechodził odstawkę GBL po kilkutygodniowych ciągach, to zejście z SSRI nie powinno na nim zrobić jakiegoś większego wrażenia.
Rejestracja: 2020
  • 283 / 31 / 0

Czy cold turkey wpływa jakoś bardzo źle jeśli chcielibyśmy wrócić do leku w przyszłości? Może spowodować jakiś uszczerbek mózgu przez który dany lek już nie zadziała? Czy to bez różnicy jak odstawiamy tylko objawy odstawienne są gorsze? Tak pytam, bo jestem właśnie 5ty dzień na CT od sertraliny i oprócz brain zapsow i to co sekunde nic mi się nie dzieje... Jak zmniejszalem dawke sertraliny o 25mg pół roku temu to dwa miesiące cierpialem więc uznalem, ze pierdole to i przestalem brać od tak 100mg/d. Czy mlge sobie w ten sposób uszkodzić mózg? Biore coaxil od czasu odstawki, wiem, ze najgorsze dopiero przede mna. 7-14 dzień myślę będzie najgorszy
Rejestracja: 2020
  • 283 / 31 / 0

Ja myślę, ze wielu z nas może pomóc pregabalina w odstawce SSRI, z wiadomych względów nie jem jej codziennie, to jest straszny syf, ale ja mam wrażenie ze jak wezme na noc to naprawde lzej ten następny dzień z brain zapami przejsc. Polecam, a jeśli ktoś nie ma dojscia do stricte lekarstwa to kupić GABA 750 z firmy zajmujacej się suplementacja sportowcow w ilości 4 tabsy i elo, nie znam się jakos mega na tych neuroprzekaznikach ale skoro to jest kwas HAMUJĄCY jak benzo, to warto !!

To jest indywidualna reakcja, a postępowanie wbrew idei harm reduction i w ogóle ideom forum dyskusyjnego hyperreal. Proszę unikać dezinformacji. ~misspill
Rejestracja: 2020
  • 47 / 6 / 0

GABA jedzone niestety nie działa, przynajmniej tak jakby się tego oczekiwało
Rejestracja: 2020
  • 1416 / 246 / 0

No shit, bo anonimowy nie ma pojecia o czym pisze i pierdoli bez sensu, jak w każdym swoim poście. Nie wiesz to nie pierdol. Zaraz będzie fenta polecać na odstawke ssri bo przy sedacji i eufo lżej.
Nke słuchajcie go bo rozsiewa nieprawde i czasem również szkodliwe informacje.
Rejestracja: 2020
  • 51 / 2 / 0

Czy po odstawieniu sertraliny występują koszmary, realistyczne sny itp? Jeśli tak to czy da się temu jakoś zapobiec??
Rejestracja: 2016
  • 3381 / 979 / 0

29 grudnia 2020pawoleh666 pisze:
No shit, bo anonimowy nie ma pojecia o czym pisze i pierdoli bez sensu, jak w każdym swoim poście. Nie wiesz to nie pierdol. Zaraz będzie fenta polecać na odstawke ssri bo przy sedacji i eufo lżej.
Nke słuchajcie go bo rozsiewa nieprawde i czasem również szkodliwe informacje.
@AnonimowyWI po prostu pyta i informuje o swoim indywidualnym przypadku. Gorzej, że od razu robi rzut jakby była to uniwersalna zasada i poleca, cytuję "wielu" osobom.

Od CT sertraliny się nie umiera, nie wywoła to trwałych szkód. Odstawianie SSRI pregabaliną czy w ogóle gabapentynoidami jest wbrew wszelakim zaleceniom. Wbrew idei harm reduction. Proszę w tym przypadku nie siać dezinformacji, że może to być złote remedium na odstawkę antydepresantów SSRI.

Poza tym, to sypkie GABA, które kupujesz nie przenika bariery krew-mózg. To jest zupełnie nieaktywne gówno. Szukaj wątku o pikamilonie, ruskim wynalazku, który dopiero przez połączenie GABA z wit. B3 pozwala GABA przekroczyć barierę.
Posty: 475 Strona 46 z 48
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 2330 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości