Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 7466 Strona 659 z 747
Rejestracja: 2018
  • 454 / 86 / 0

A kolega @wilk22plnie myślał o podaniu p.r.?
Rejestracja: 2016
  • 189 / 56 / 0

@kanda w dupsko to wolę co innego przyjmować, niż strzykawkę!

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

60-letni łodzianin chciał się zabić dopalaczem. W tym celu zaupił kryształ za 100 zł

60-letni mężczyzna trafił na toksykologię po próbie samobójczej. Planował odebrać sobie życie zażywając dopalacz. Miał to być tak zwany „złoty strzał”.
Rejestracja: 2018
  • 454 / 86 / 0

Wiem, widziałam to w Twoich oczach na dzisiejszym spotkaniu.
Rejestracja: 2018
  • 2436 / 543 / 155

04 grudnia 2019wilk22pl pisze:
@kanda w dupsko to wolę co innego przyjmować, niż strzykawkę!
Jeśli się zdecydujesz, to pamiętaj, że biodostępność majki przy podaniu p.r. jest dość zmienna i może być trudna do przewidzenia - potrafi wahać się od 30 do 70%, w zależności m.in. od stanu śluzówki i pierdyliarda innych czynników, dlatego nie jestem zbytnią zwolenniczką tej drogi podania; jeśli już, to zakładam biodostępność 45%, bo różnie bywa, częściej jednak przyswajasz nieco mniej niż więcej.
Rejestracja: 2017
  • 348 / 80 / 0

Co do dorzucania klona do morfiny, to cała kwestia sprowadza się do: opio solo vs. opio+benzo i niestety dla każdego prawilnego ćpuna wynik wynosi 0:1 %-D Po co rezygnować z dodatkowej komponenty sedacyjnej
Rejestracja: 2016
  • 67 / / 0

DexPL pisze:
Jak można porównywać te środki, skoro mają zupełnie inny profil działania? To tak jakby ktoś buprę z helem porównywał...

Faktycznie bupra nie ma podjazdu do helu!


Majka ma ogromną komponentę sedacyjną. Oxy zaś na większość ludzi działa jak stymulant. Czego innego oczekujesz i co innego dostajesz. Po majce rozpłyniesz się w pościeli i dzień minie szybko i bezboleśnie. Po oxy posprzątasz, spotkasz się ze znajomymi i jeszcze zrobisz inne rzeczy które na majce są nie do ogarnięcia.
Co do krótkiego działania oxy. brany p.o. w trybie retard daje 8-10 h fajnej ciągłej fazy, co jest nieosiągalne na majce. Natomiast oxy brane i.v. wymaga dołożenia raz za razem. Coś za coś. To tak jakby marudzić na fenta, ze szybko schodzi! Taki już jest i koniec.
PS.Zmiksuj oxy z palexią i zobaczysz komponentę sedacyjną. I to bez igieł, strzykawek itd
Ja po majce zawsze mam ochotę posprzątać i zaczynam się ogarniać.

Wgl people, to jest najbardziej chujowa i żałosna dziada jaka sobie zrobiłam. Ale pisałam wam że ja zrobię i to się stało XD
received_573843803350187.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2018
  • 454 / 86 / 0

Choose life, ale ćpasz dalej? %-D
Rejestracja: 2014
  • 9180 / 1255 / 0

@Umbrellonda - dorób resztę - będzie bardziej adekwatne : D Poniżej przypominam:

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin can openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed-interest mortgage repayments. Choose a starter home. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose a three piece suit on hire purchase in a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pissing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked-up brats you have spawned to replace yourself. Choose your future. Choose life… But why would I want to do a thing like that? I chose not to choose life: I chose something else. And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?
Rejestracja: 2018
  • 454 / 86 / 0

W ogóle ten tatuaż wygląda, jakby ktoś od niechcenia nabazgrał Ci ten napis na plecach długopisem. Rozumiem, że chodzi o przekaz, ale nie lepiej zainwestowac wiecej kasy w jakimś porządnym studio? Przeciez dziarka jest na całe życie...
Rejestracja: 2017
  • 233 / 19 / 0

No chyba, że to efekt zamierzony. Bo ciężko mi uwierzyć, że da się tak spierdolić. Kilka miesięcy wolności od opio były nudne. Za morfiną nie tęsknię bo więcej wymiotowałam niż cieszyłam się stanem.
Posty: 7466 Strona 659 z 747
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 1516 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości