Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 17 / 3 / 0

czy warto jest wymienić klona, który średnio spisuje się u fobika społecznego(bynajmniej u mnie nawet w kosmicznych dawkach ) na lorka?
  • 167 / 9 / 0

tak. lorazepam bardzo dobrze spisuje się przeciwlękowo i prospołecznie, ale jest amnezyjny. ja po 2.5mg pamiętałem dzień jak przez mgłę. polecam brać na początek mniejsze dawki.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Zaskakująca przesyłka do Zakładu Karnego w Tarnowie. Tak przemycano narkotyki

Jeden z więźniów zakładu karnego w Tarnowie poprosił bliskich, żeby przesłali mu program telewizyjny. Z pozoru nie było w tym nic podejrzanego...
  • 2591 / 913 / 1

19 września 2019Tomaszewsky pisze:
czy warto jest wymienić klona, który średnio spisuje się u fobika społecznego(bynajmniej u mnie nawet w kosmicznych dawkach ) na lorka?
Nie.Już pisaliśmy Tobie w temacie odstawienia benzo, że zamieniasz średnio działające benzo na jeszcze szybszą wersję. Skoro doszedłeś do 13mg klona dziennie,to z lorkiem będzie to 18mg. Jedyna opcja to zejdź z dawek klona i przejdź na diazepam.A po lęki itd zgłoś się do lekarza.Nie znam choroby(vide lęki)żeby była potrzebna na nią dawką 18mg klona.

Najpier zadbaj o swoje uzależnienie,a potem o lęki,
  • 17 / 3 / 0

tu nie chodzi ile czasu bedzie dzialala benzo tylko czy skuteczniej!?
  • 2591 / 913 / 1

Nie masz pojęcia o tych substancjach. Zadajesz idiotyczne pytania. Jak Ci odpisujemy, to ignorujesz to co piszemy i zadajesz kolejne pytanie, jeszcze bardziej idiotyczne. Doczytaj o nich w internecie i na forum (FAQ o benzodiazepinach), a DOPIERO potem zadawaj pytania. Dobrze?
  • 515 / 30 / 0

Jest sens brać klinika pod zioło indice?
Czy lepiej jak będzie faza schodzić?
  • 1129 / 322 / 0

Jest. Nawet pod stimy jest sens brać. Wszystko kwestia dobrania dobrych proporcji i czego oczekujesz od takiego miksu.
  • 98 / 23 / 0

Benzo i zioło to dobry miks. Ja bym brał przed paleniem
  • 7349 / 864 / 0

Do Indica jeszcze tak, bo działanie "zamulające" będzie spotęgowane. Do innych średnio - spłyca działanie w sposób znaczący i zioło jest marnowane.
  • 58 / 2 / 0

Mam wyrobioną tolerkę na lorka 2,5 i alprę 1 mg przy stosowaniu regularnym. Zależy mi na działaniu rozluźniającym mieśnie, kilka krótkich pytań przed braniem clona: 1) od jakiej dawki zacząć mając na uwadze w/w tolerki benzo.2 Jaki jest okres półtrwania? 3. Czy działa mocno amnezyjne? Jak wezmę powiedzmy 2 mg o godz. 22 to o 6 rano będę mógł wstać do pracy ?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata