Yerba Mate

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 1416 / 246 / 0

Pajarito, Taragui
  • 1847 / 746 / 0

Poniżej to co zamówiłem, będą testy, a pewnie od razu zacznę mocować je. Zastanawiałem się jeszcze nad pajarito 2kg w lnianym worku, może następnym razem. Choć 3kg to niezły zapas dla mnie %-D :psycho:

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

8 osób zatrzymanych do sprawy narkotykowej

CBŚP rozbiło gang narkotykowy działający w Wielkopolsce i zatrzymało 8 osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, w tym lidera grupy. Wśród zatrzymanych znajduje się także dwóch „plantatorów”, a funkcjonariusze w ramach działań zlikwidowali dwie plantacje konopi.
  • 1847 / 746 / 0

:extasy: :psycho: %-D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 12 / / 0

Witam. Przychodzę z pytaniem. Jak dziala yerba mate? Chodzi mi o nieco dokladniejszy opis niz np. "pobudzajaco". Czy warto walic przed czyms, albo po zeby uniknac ostrych zwal po np. fecie? Czekam na wasze odpowiedzi :c
  • 550 / 116 / 0

Dżizas, taragi energia to jest taki wypierdalacz że po jednym zalaniu z guayasą siedze i sie cały telepie, noga lata, podryguje. Nie wierze że tam nie ma nic dosypanego, najmocniejsza yerba jaką piłem.
Łapy spocone, dreszcze na plecach. Wyodkurzam sobie pokój, dociągne tabaki... Szkoda tylko że nie jest euforyczna ale od dawna żadna jerba sama z siebie euforii mi nie dawała.
Jak zaczynałem lat temu kilka pić to pajarito pamiętam że była taka wesoła, nie mocno, wiadomo ale było to odczuwalne.
  • 6 / / 0

Szukam czegoś na start przygody z yerba mate, co jesteście w stanie polecić?
Nie szukam czegoś słabo działającego, piłem ilex guayusa z cytryńcem chińskim i miało fajne działanie, dlatego szukam ziół o podobnej "mocy". Yerby jeszcze nie próbowałem dlatego szykuje się do jej kupna. Matura za 2 tyg. i potrzebuję czegoś co fajnie mnie pobudzi i pomoże przy skupieniu się na nauce.
  • 1416 / 246 / 0

Taragui, Pajarito
@r444uwu A jakbys się czuł/a po ojebaniu kawy na amfetaminowym zejściu? Ja bym uważał na serce.
  • 10 / 3 / 0

Jak ktoś ma możliwość to na pierwsze zakupy najlepiej udać sie sklepu stacjonarnego.Tam sprzedawca wszystko wstępnie wyjaśni i pomoże wybrać pierwszy sprzęt.Oni tam najczęściej sami piją to i wiedza o co chodzi.Wiadomo że w internecie taniej ale pierwszy sprzęt można kupić w jakiejs herbaciarni.I tyle reszta sama przyjdzie.
  • 4 / / 0

Siemanko wszystkim.

Piję yerbe od wielu lat, dla zaawansowanych Cruz de Malta; jak lubisz wędzony smak to Nobleza Gaucha. Lekka w smaku jest Rosamonte, zaś za klasyk i równą proporcję mocy, dymnego smaku i tego czym ogólnie jest yerba to Taragui. Jak szukasz lżejszego smaku i czegoś bardziej trawiastego to Kraus z pasikonikiem. Polecam się xd
  • 1570 / 146 / 0

Taragui energia potwierdzam, mocny shit, chyba nie ma silniejszej Yerby %-D chociaż i jej kiedyś zdarzało mi się kilka zalań bez większego problemu wypić w ciągu dnia
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 2327 uczestników Wejdź na czata