Metkatynon - Manganizm/zatrucie manganem

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 484 / 62 / 0

Teraz jak to przeczytałem to pod wpływem emocji ja trysnąłem jadem, to fakt. Oczywiście, że nikomu nie życzę źle nawet temu delikwentowi co straszy Hybera. Po prostu mnie to zdenerwowało, tak dla zasady mógł się wstrzymać ze swoimi pesymistycznymi diagnozami. Podczas gdy Hyber pisze o swoich postępach.
  • 27 / 9 / 0

Kazuy4, nie muszę się rozglądać za wózkiem, bo już jeżdżę, wiec daruj sobie, ok?
Popatrz na to co piszesz :"RIP tobie życzę progresu choroby żebyś w końcu nie mógł ruszyć palcami i przestał pisać dołujące posty chory człowieku. Jesteś stary, niedługo zaczniesz mazać fekaliami po ścianach skończysz w kaftanie w psychuszce".
Żeby ciebie to nie dotknęło. Lecz się. To ty jesteś chory z nienawiści. Co z ciebie za człowiek co życzy złego, skoro to jest twoim wyznacznikiem bycia dobrym człowiekiem, to gratulacje.
Nikomu nie życzę tego co przechodzę. Pamiętaj, ze ty też będziesz kiedyś stary.
Piszę jak jest, co nie znaczy, ze komuś źle życzę. Skoro się ćpało to gówno i miało odwagę, to należałoby przyjąć na klatę te moje wypociny. Co nie zabije to wzmocni.

pawoleh666, zanik móżdżku to atrofia. Każdy przechodzi inaczej ten rodzaj Parkinsonizmu. Jest wspólny mianownik - Ataksja a więc zanik obszaru mózgu, następstwo atrofii wciąż się rozwijającej.

Dobra, nie będę jak wy i z góry przepraszam za ten pesymizm, może Hyper ma rację z tą różnicą wieku. tego nie brałem pod uwagę.
Nie chcę mieć wrogów. Miłe to, że bronicie no powiedzmy "słabszych". Dla mnie Hyper jesteś silnym, upartym facetem, co dąży do celu. Nie lubię słowa zazdrość ale w Twoim przypadku, zazdroszczę determinacji. Ja taki nie jestem.

Bon courage et touojours en avant !!!

Pervitin w III Rzeszy. Nawet gospodynie domowe faszerowały się metamfetaminą

Usuwanie zmęczenia, łagodzenie lęków, leczenie depresji, pobudzanie umysłu i ciała do pracy, poprawa libido i wsparcie w odchudzaniu – to tylko część profitów jakie zgodnie z zapewnieniami producenta miały wynikać z przyjmowania pervitinu. Preparat wprowadziła na rynek w 1938 roku firma farmaceutyczna Temmler-Werke. Zrobił on karierę nie tylko na froncie, ale też wśród zwykłych Niemców.

Sąd apelacyjny złagodził kary za produkcję narkotyków pod Łomżą

Sąd Apelacyjny w Białymstoku nie miał wątpliwości co do działalności przestępczej związanej z produkcją narkotyków, ale uwzględnił kwestionowany przez obrońców fakt istnienia zorganizowanej grupy przestępczej. Wszystkim trzem oskarżonym zostały złagodzone kary.
  • 573 / 112 / 0

Z wymową jest lepiej, głos brzmi bardziej naturalnie, mniej się jąkam, postaram się niedługo wrzucić coś świeżego :)
  • 27 / 9 / 0

Hyper, to znaczy, że nie miałeś dyzartrii tylko jąkanie? Mnie siekło mocno, od razu. Nie mówiłem prawie wcale, mowa cicha, niewyraźna, skandowana. Tak było 17 lat. Teraz czasami mówię szybko w miarę normalnie, ale czasem się blokuję (zazwyczaj tak jest, kiedy myślę o tym problemie i jak mi bardzo zależy).
Napisz mi, czy miałeś problemy z przełykaniem. Próbowałeś kiedyś neuronawigacji?

Masz tu link do PDF:

Obrazowanie mózgu.
  • 573 / 112 / 0

Z przełykaniem nie miałem problemów, ale na samym początku język mi wywalało jak jadłem ( tak jak krowa wywala język dokładnie tak) Trwało to sporadycznie przez pierwszy miesiąc po diagnozie. To jąkanie to w zasadzie takie blokowanie jak napisałeś. nie jąkam się tak jak typowy człowiek który się jąka ( DDDDDOWCIP) tylko zacinam ( DOW( pól sekundy przerwy CIP )- [Przykład z życia . wargi nie są na tyle sprawne żeby się ułożyć odpowiednio szybko] Skandowana mowa + niewyraźna owszem. Ja też potrafię mówić szybko i wyraźnie - najczęściej jak się zapomnę i nagle jeb ! mówię zdanie całkowicie jak zdrowy. Takie sytuacje mają miejsce coraz częściej . Nie miałem obrazowania ani żadnej neuronawigacji. Tak właściwie od 1,5 roku jestem bez obserwacji lekarskiej bo jestem nieubezpieczony, tak na prawdę trochę takimi domowymi sposobami się leczę + to co wyczytam w necie + rehabilitacja ruchowa a później treningi w domu i od roku bieganie. Dlatego tak wypytuje o 5htp czy te lecytyne. Później będę testował olejek CBD. Też ma właściwości regeneracyjne i neuroprotekcyjne.

Kiedyś miałem problemy z zacinaniem wyrazów typu za-pchany za-pełniony , za-tkany, za-pałka - za-palona . Obecnie już to minęło.
Tak samo jak z wyrazami puuuudełko - póóółka. "Pudełko zapałek" było moją zmorą podczas ćwiczeń z logopedką. Obecnie to "U" jest 3/4 krótsze, prawie idealnie. To są drobne rzeczy ale skoro jestem w stanie to wyćwiczyć to znaczy, że mózg się regeneruje i to czego się nauczyłem od nowa nie cofa się.

Mam też wrażenie że głos czasami brzmi jakbym zatkał sobie nos i próbował mówić- wyczytałem że to od osłabionych nerwów podniebienia.
  • 27 / 9 / 0

CBD, to jakaś fikcja. Brałem przeciwbólowo 50% CDB i nic. Zero jakiejkolwiek reakcji.
Co innego medyczna: RED no. 2 . Rozluźnia, ma się gadanego i działa przeciwbólowo - po vapo.
Strasznie droga.
  • 1415 / 246 / 0

CBD to nie jest jakaś fikcja, ale większość olejków/suszy dostępnych na rynku to gówno, bo są z izolatów.
  • 1402 / 283 / 4

22 kwietnia 2021RIPosta pisze:
CBD, to jakaś fikcja. Brałem przeciwbólowo 50% CDB i nic. Zero jakiejkolwiek reakcji.
Co innego medyczna: RED no. 2 . Rozluźnia, ma się gadanego i działa przeciwbólowo - po vapo.
Strasznie droga.
fakt faktem... że mj przeciwbólowo rozwala system... CBD niekoniecznie, mnie nie pomogło.
Zaś co do manganizmu.
Zielona Herbata / Kurkuma / odstawienie dragów ( w tym alko i nikotyny ...starać się też odstawiać kofeinę ). I w UJ ruchu/siłki...
Robi robotę. W zależności jak sie poświęcimy regeneracji a nie degradacji organizmu... efekt może nas zaskoczyć. I można żyć całkiem normalnie.
  • 27 / 9 / 0

Pije w pip zielonej herbaty., taką sprasowaną na kształt kostki - chińską oryginalną.
Stosowałem nawet Teaninę i Kurkuminę.
Sądzę, że Manganizm, przebiega u każdego różnorako, stąd niektóre specyfiki u jednego łagodzą kolejne jego następstwa a u drugiego niekoniecznie.
Po Kurkumie, czułem się wręcz fatalnie.
Piszesz o odstawieniu kofeiny. Herbata zielona, posiada kofeinę w postaci teiny. L Teanina, jest niebiałkowym aminokwasem, który łącząc się z kofeiną, łagodzi jej działanie.
Jak to rozumieć? To jest ta kofeina, czy jej nie ma :niewiem: ? Mało, dużo, ale chyba jest.
  • 458 / 64 / 0

Jest kofeina, w połączeniu z l teaniną działanie jest bardziej stonowane a efekty nootropowe wzmocnione. Co do manganizmu to nie liczcie że picie bądź też nie picie zielonej herbaty wam pomoże. Tutaj potrzeba zmiany trybu życia i solidnej obstawy farmakologicznej oraz zbilansowanej diety.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 2328 uczestników Wejdź na czata