Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 1549 / 108 / 36

Jeśli bierzesz metadon długo i w dawkach, o których piszesz, to ciężko będzie się przebić przez nasączony Mietkiem organizm. Nie porównywałbym Mietka do oxy, to są ròżne profile działania.
  • 1468 / 124 / 0

Ja po metadonu wgl nie spróbowałbym żadnego opio ..

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Zlikwidowali wytwórnię mefedronu, przejęli towar wart 4 mln złotych

"Około 80 000 porcji", cokolwiek to znaczy, nie trafi na rynek dzięki skutecznej akcji dzielnych policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. 2 mężczyzn mających związek z produkcją znacznej ilości mefedronu zostało aresztowanych.
  • 216 / 6 / 0

Siema, nietypowe pytanie. Zamierzam jutro zarzucić 80 oxy PO. Jednak jak to po każdym opio, dokluczaja zaparcia, których nie znoszę bo dla mnie poranny stolec to absolutna podstawa. Tak wiec mam następujący pomysł. Mam tabsy Tilidin które maja ilestam substancji czynnej i 4mg naloxonu. Podobno taka dawka Nalo PO ma zerowy wpływ na fazę oxy, natomiast dość spory na jelita. Tak wiec wrzuciłbym jedna / dwie i problem z głowy. Czy eksperci widza jakies przeciwwskazania?
  • 85 / 4 / 0

@twoFOx1572 Teoretycznie dobry pomysł bo właśnie po to nalokson w tych tabsach jest żeby działał przeciw zaparciom. Z tym że tutaj dochodzi jeszcze mieszanie oxy z tylidyną. Pierwszy raz się spotykam z tym opio więc nie wiem jak mocno to jest i wgl. Niech ktoś inny się wypowie kto zna te tabsy.
  • 3139 / 1278 / 1

Tilydyna mieszana jest z naloksonem właśnie z tego powodu że jest bardzo silna jeżeli chodzi o działanie psychoaktywne. Żeby ćpuny nie przerabiały jej na i/.v. dodaje się nalokson, który podany i.v. powoduje instant skręta. Te tabsy to masz z Niemiec? Dani? Beneluxu?

O skręt na samych tabletkach się nie bój. Zdrowa wątroba wstrzyma do 80mg naloksonu.. Także bez obawy o to.
Nalokson jest doskonałym dodatkiem na "poranny stolec"
  • 40 / 7 / 0

Hej, na codzień przyjmuje Nebivol 5mg, Prestarium 5mg, Paroksetyne 20mg,Mirte 30mg na sen i Bromazepam różnie w zależność od potrzeby ale zazwyczaj 12-18mg. Czy mogę zarzucić 20mg Oxy jeśli ostatniego Broma brałem np 20 godzin temu?
Dodam jeszcze ze przez ostatnie 2-3 tyg zjadlem calkiem sporo beta ketonów. Planuję dzis wieczorem zarzucić więc proszę o opinię kogoś kto siedzi w temacie. Broma ostatnio bralem dzis okolo 2 w nocy 6mg.
  • 40 / 7 / 0

Zarzuciłem wczoraj najpierw 20mg, po dwoch godzinach kolejne 20mg. Było bardzo przyjemnie, super ciepełko, fazka typu ciepły kocyk. Rozpływasz się na kanapie
Użytkownik zbanowany
  • 801 / 154 / 0

23 października 2020krzychv pisze:
Zarzuciłem wczoraj najpierw 20mg, po dwoch godzinach kolejne 20mg. Było bardzo przyjemnie, super ciepełko, fazka typu ciepły kocyk. Rozpływasz się na kanapie
Co pierwszy raz ?? To zanim sie zorientujesz że wlasnie jesteś w 2 tygodniowym ciągu podtrzymuj ten stan jak najdłużej ( w sensie brania takich dawek ) bo to nie jest dużo, ja np nie poczuł bym absolutnie nic. i możesz cieszyć się z tego że tak mało robi Cię tak bardzo ja np jak się poznałem z oksy to podobnie pomyślałem ale po 120mg więc nie bierz dzień w dzień i kiedy bedziesz przyjmował raz na jakiś czas to kołujesz se 60mg ( co jest dalej bardzo mało bo standardowa ćpuńska dawka to 80 i dzielisz se to na 3x20 walisz rano w połódnie i weczorem i spędzaz se fajny dzień. Oby jak najrzadziej.
  • 40 / 7 / 0

Nie planuję brać ponownie ;) Pozdro
  • 1468 / 124 / 0

23 października 2020krzychv pisze:
Mega ci zazdroszczę ze 20mg oxy cie porobiło.. tak jak pisal @Mordarg trzymaj się tej dawki i nie zwiększają póki cię robi 20mg oxy ... bo później będzie już ciężko i będzie to droga w jedną stronę... mnie 20mg oxy robiło jakieś 5lat temu jak zaczęto mi podawać oxy jak mialem rękę znaczy sie ramię rozjebane do kości....
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1609 uczestników Wejdź na czata